*** FEBRUĀRIS 2008 turpina svinības un gaida pavasari ***

kaspers

Slēdza kaspers: "jauna lapa".
kaspers

26.februāra jubilāre:
SuperMinnis ar Sofiju

28.februāra jubilāri:
Rozalina ar Rafaēlu
Deisa ar Jēkabu

29. februāris!!!!
Joksiitis ar Elzu Eleonoru

2.Marts:

Lindachkins ar Emīliju

7.Marts:

Kasablanka ar Renāru Dominiku

kaspers

Es gan skatos Krēslas 3.daļu Un R laikam ir viens no retajiem februārēniem, kuram ritenis pagaidām vēl nav (kaut kāds laukos ir, bet rudenī es nomocījos ar viņu, lai radītu kādu interesi, bet 0 emociju).

pekausis Āaa..es tā sapratu pēc tiem kritieniem. Man likās, ka ar tiem papildriteņiem jau ritens stabils, maz sanāk krist. Man T. pa visu vasaru tik pāris reizes gadījās, bet nu ne tā, lai būtu pušumi.

Man ļoti gribējās, lai T. ātrāk iemācās bez tiem papildriteņiem braukt, jo redzu, ka viņš labi brauc, pat līdzsvaru šķiet, ka tur, jo brīžiem skaidri var redzēt, ka neviens no papildriteņiem nepieskaras zemei un ātrumu lielāku var dabūt bez tiem papildriteņiem. Bet nu ir kā ir. Šovasar mēģināsim atkal. Bet nu ļoti jau priecājos, ka arī šajā vasarā tas ritens bija, jo brauca daudz un ilgi katru dienu. Bija forši!

Bet par peldēšanu.. T. mācās peldēt b/d baseinā. Man ļoti patīk, ka peldēt māca fizioterapeite ļoti pakāpeniski, rotaļnodarbību veidā. Pagaidām jau vēl nemāk peldēt, bet no ūdens nebaidās, riņķus un visādus citus pūšamos neatdzīst (vasarā jūrā, ezerā vai baseinā). Ir iemācījies uzgulties uz bumbas vai dēlīša un atlaist rokas/kājas un tas jau, manuprāt, pirmais solis uz izdošanos. Tāpat ar lielu prieku šļūc ūdenī pa slidkalniņu, nebaidās. Māk aizturēt elpu un iemērkt galviņu ūdenī.

kaspers

..felicita..
apņēmīga mamma. Katrā ziņā peldētprasme ir ļoti noderīga lieta (spriežu pēc sevis, jo man kopš bērnībs ir fobija no ūdens, katrā ziņā nespēju galvu pabāzt zem ūdens protams, tam visam bija iemesls-trauma). Cik vecāki nemēģināja mani vest uz baseinu, bet man nāca virsu histērijas, visādi centos izvairīties; kaut cik peldēt iesmācījos pati pēdējos gados.

kaspers
apņēmīga mamma Viņiem b/d pa brīvu tāda nodarbība. Mēs tik izlūdzāmies iespēju un gājām jau no pag.gada abi kopā, tagad iet visa grupiņa.

lu-la

Rozalina

loti smukas un originalas cepurites Tiesam Tu esi malacite un rokdarbniece

Liepaja

kaspers ko Tev neguļas??

Rozalina komplimenti par cepurēm!

Nākot uz darbu, piečekoju, ka man ļoti sāp mugura. Staigāju stīva kā ome un domāju, kāpēc tā??

Rozalina

Labrītiņ!!!!

Pareizi saka, rīts gudrāks par vakaru, šorīt prasu Ralfam vai neredzēji tamb., atbild redzēju-izrādās atņēma no Rafaēla un noslēpa mašīnu garāžā unn atradās ar pieraksts pie acu ārsta, ko vakar vakarā ar mekkēju kur nolidojis, jo piestiprinu visādas zīmītes pie spoguļa

kaspers
..felicita..

Par ūdeni... manējie puikas droši jūtas kā jau zivis , Rafaēls kā traks pats ņurko zem ūdens, un neatzīst ne vesti, ne uzročus, ne riņķi Jūrmalā vēl neuzsienos tā, bet laukos dīķī gan neļauju bez papildierīcēm Rafaēlam iet un viss, jo tur uzreiz dziļš!!!! Basketola treniņos bij paredzēts sestd.iet uz baseinu Ralfam, bet tā kā lielākā daļa puiku no 2-3klasēm un viņi tāpat skolā obligāti iet uz baseinu no 2kl., tad nu atlika šo ieceri!!!!

lu-la
Liepaja

Meitenes Paldies par kompl.

Ralfs ar pasūtījumus veica Sev Ta ka jāuzcakina ātrāk Rafaēlam dāvaniņa, un jāķerās būs klāt Ralfa pasūtījumam , jo gribās viņam dzimenē ar pielikt klāt , vēl jāuzspēj šis tas Sev pavasarim

Rozalina

Liepaja

Varbūt Tev tuvojas MR ??? Man vienmēr muguras leja tad sāp

Mana Ome izrakusi kaut kādu smēri no Baltkrievijas no dabas veltēm, ta nu pārlaimiga, jo ļoooti palīdz-viņai bieži mugura, muguras augšd.sāp

kaspers

Liepaja
kaut kad jau tās nokačātās filmas jānoskatās

varbūt esi kaut kur apsaldējusi muguru?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112240