*** FEBRUĀRIS 2008 turpina svinības un gaida pavasari ***

kaspers

Slēdza kaspers: "jauna lapa".
kaspers

Liepaja
par celšanu arī var būt, jo man šitā pirms Zsvētkiem bija - stiepos ar R uz bd, vajadzēja paspēt uz brokastīm, es šo nesu un pa ceļam vēl tā kā pametu uz augšu, lai neslīdz ārā, mājās pārejot, nevarēju no zemes neko pacelt tiku galā tikai ar smērēm

kaspers

Liepaja
seriālu? godīgi sakot, es pat nepiefiksēju, vai tas ir ar lv tulkojumu; meklēju, varbūt filma ielikta, bet man deva tikai seriālu fano.lv

Rozalina

Liepaja
Vakar abus vannā liku kopā Tas ir ārprāts, Rafaēls pat vannā ņurko, un visādi darās, tik jāstāv klāt un jāķer, pat neīstas, ka ūdeni sarijas Es labāk izvēlētos, lai Bērni piesardzīgāki !!!!!Bet tādas opcijas nav izvēles

kaspers

Rozalina
teikšu godīgi, Tūrists - nothing special

kaspers

Rozalina
Liepaja

R vannā patīk spēlēties, ar pīlēm un zivis makšķerēt, bet kā galva jāmazgā ka tik neiekļūst ūdens ausīs utt (hmm, laikam mammas dēls )

Rozalina

kaspers

Tur jau mani iemīļotie aktieri gribās paskatīties

kaspers

Rozalina
Džolija man ir fui pee wee Bet Deps protams patīk Lai gan nepierasts šajā filmā, ar tik maz kosmētikas, ka ne pazīt

Rozalina

kaspers

Nē, nu matus ar mazgājam ar tradirīdi!!! Manējie sastiepj kuģus, un tad nav vietas īpaši trakot, tad izņemu kuģus, tad trako , vakar ''iesvētīja'' jauno švammi makvīna un vannas putas

Liepaja

kaspers
man iepriekšējā reizē, rudenī, palīdzēja ibumnetīns. baigais draņķis, bet sāpes noņēma.

kaspers

Vīram šodien dz.d. , tad nu vakar mēģināju cept šokolādīgo šokolādes kūku tepat no Cāļa receptēm (kas it kā esot atzīta par ļoti garšīgu), redzēs, kas būs sanācis, jo man vairāk pēc pankūkas tā izskatījās (varbūt forma par lielu ), bet nu šokolādīga būs toč

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112240