*** FEBRUĀRIS 2008 turpina svinības un gaida pavasari ***

kaspers

Slēdza kaspers: "jauna lapa".
Rozalina

kaspers

Man atkal Andžī tīk, bet ne kā aktrise, kā skaista sieviete Deps atkal patīk kā aktieris

Liepaja

kaspers vīram kūka jānes uz darbu??

Rozalina

kaspers

Uz Vīrakunga Veselību

Rozalina

Labi, Meitenes-Zeltenes, jātinās darboties, savādāk vakar tāpat noslinkoju!

kaspers

Rozalina
nepatīk man Džolijas it kā dabiskais skaistums...

Paldies par sveicienu

kaspers

Liepaja
pašiem ēšanai R jau teica, ka tētim būšot svecītes jāpūš

Liepaja

Rozalina

kaspers
Tavam vīram ir laimējies ar tik čaklu sievu!

kaspers

Liepaja
tak pati nezinu,kas man uznāca, mīlu laikam es jau nu nevaru sacensties čaklumā ar citām cāļmammām&sievām

Par ūdeņiem.. Vannā u.c. tāda veida ūdeņos, T. pavisam drošs, spēlējas, "peldās", baseinos - lēkā, ņurko utt. Bet principā ievēro mūsu noteikumus. Bet kā ejam pie atklātiem ūdeņiem - gar Gauju, upītēm, dīķiem, ezeriem - tā vienmēr pieskata, lai neviens nepieiet pārāk tuvu, prasa, lai iedod roku utt. Pat nezinu, kurš to mācījis.

Bet par matiem. Mums visu laiku nebija nekādu problēmu, bet tad vienu brīdi bija uznācis, ka raudāja, mazgāot matus. Tad nu tagad uz matu skalošanas brīdi vienmēr prasa dvielīti, ar ko aizklāt acis. Šitas mums palīdz.

kaspers
jums jau tas lielais pluss, ka bd ir baseins Īpaši jau tagad ziemā, jo nav jāuztraucas, ka pēc peldēšanas, ejot ārā, varētu saaukstēties. Peldās viņi no rīta un tajā dienā ārā neiet.

Rozalina Ļoti smukas cepurītes! Tik nezinu, vai es kaut ko tādu tagad vairs mācētu..

kaspers tak pati nezinu,kas man uznāca, mīlu laikam

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112240