*** FEBRUĀRIS 2008 turpina svinības un gaida pavasari ***

kaspers

Slēdza kaspers: "jauna lapa".
lu-la

Ari es kopa ar saviem puikam sutam musu lielajiem un mazajiem februaritem sveicienus Pavasara svetkos!

ro
nu, ja Liepaja jau atildeja, ka mes dzivojam Liepajaa un uz visiem 100% piekritu diemžēl dzīvojam materiālistu pasaulē. Varbūt mūsu vidū tas nav izteikts, bet ir ļoti daudz vecāku, kas pieradinājuši bērnus, ka tiek apgādāti ar visu jaunāko, krutāko. Sanāk, ka bērnam, izņemot materiālās lietas, nekā cita galvā vairs nav un neinteresē jo nav jau runas tikai par drebem, visi tie bakugani, telefoni, lego utt. berni loti skatas uz sadam lietam, varbut b/d tas nav ta izteikts, bet skolas gan...piemeram, Alekss man nesen parmeta, kapec vienam puisim klase vecaki perk visadas krutas mantas - gan aipodus, gan aifonus, gan portativo datoru un visu tipa no firmas Apple, bet es labi macos un man neka es vinam saku - bet tev tacu ari ir savs portativais dators (virs vinam no Vacijas atveda) Vins man atbildeja - fuj, man ir kaut kada sudiga firma "Doll" Protams dabuja vins man kartigi toreiz, bet seit es atkal domaju, tiesam kapec vecaki ta lutina savus bernus

Rozalina
Ralfs kategoriski atteicās nest meitenēm konču ziedus, ta nemaz ar netaisīju, teica, tā nav godīgi, ka puikām nav puiku dienas, bet meitenēm ir gluzi Aleksa vardi ari nekadigi nevareju vakar vinu pierunat aiznest meitenem ziedus Bet manuprat, butu godigi ja puisi apsveiktu meitenes, bet meitenes savukart varetu ar kuku uzstaties

Rozalina

kaspers
Paldies ar Tev

Es šodien slinkošu, izlēmu nedarīšu neko-ne māju kārtošu, ne gludināšu, pat veļu nemazg., skatīšos tv, pa krievu kan.superīgās vecās filmas un koncerti, gribās kaut ko savādāk nekā ikdienu tikai pagatavošu svētku pusdienas-sacepumu ar gaļu-sieru-kart.(ceru pēd.reizi gaļu ēdīšu) un svētku gardumu saldo-žāv.augļu ķīseli biezo ar putukr.

Rozalina

lu-la

Ralfs man te ar pāris reizes pateica, ka tam un tam ir tas un tas, bet es ātri liku padomāt un pārdomāt, pateicu, lai padomā, ka vecāki strādā no rīta līdz vakaram citiem, un nav tādas haļavas kā viņam, nav pagarinātās, daudz laika pavadam visi kopā utt. Pateicu, lai pats izvēlas ko labāk grib krutās mantas, vai vairāk ar ģimeni, mājās būt utt. Lai novērtē to, kas viņam ir!!!! un lai Pateicas Dieviņam, ka ir kur dzīvot, ko ēst, ko mugurā vilkt utt.

Sveiciens Sieviešu dienā, dāmas!

Mani mīļie bērniņi Emīlija un Gustavs

Rozalina

Labi, pagaidām zūdu!!! jāspēlē pirāti ar Rafaēlu, tad grib krāsot ar guašām, un tad jau pusdienas unn Ralfs no skolas

kaspers

Rozalina
es šodien sevi lutināšu ar aerobiku ja atnāks pietiekams skaits gribētāju

manējais droši vien aizmirsīs par šo dienu bet neņemšu ļaunā, jo pēdējās dienas kārto visas R aizvešanas un atvešanas, un varbūt ņems 1 dienu brīvu, lai būtu ar R

kaspers

Lindachkins
Tev arī!

Rozalina
Ralfs kategoriski atteicās nest meitenēm konču ziedus
Es tā kā sākumā domāju, ka jāapsveic grupas meitenes ar, bet tad izdomāju, ka mazie puikas vēl nesapratīs, kāpēc viņus tā diskriminē.

Kāds sakars cālim ar gavēni ????

Tā kā internetā pavadu pārāk daudz laika, tad arī tas ietilpst manu atsacīšanās lietu sarakstā (tāpat kā TV un filmas ar vīru, sēdēšana uz dīvāna utt.). Man tā gavēšana, galvenokārt, ietvers tādas garīgas lietas, atsacīšanās un izmaiņas, bet nu ēšanas ziņā atteikšos no trekniem, ceptiem ēdieniem, gaļas, zivīm (tā vietā jau iepirku proteīnu + pākšaugi, biezpiens u.c. olbaltumvielas, lai negraujās muskuļaudi un pietiek spēka sportam) un saldumiem. Centīšos ēst maximāli vienkāršus ēdienus bez asām garšvielām, sāls utt. Ar ēšanu saistībā tas laikam arī viss.

Pats galvenais laikam mana gavēņa mērķis - iemēcīties kontrolēt savas domas, iemācīties domāt tikai par to, ko daru, jūtu tieši šobrīd - šajā konkrētajā mirklī. Kad kaut ko daru, nedomāt ne par ko citu, nedarīt blakus lietas utt. Jau kādu laiku cenšos pie tā piedomāt un jūtu, ka jau krietni labāk sanāk, bet nu tagad tā nopietnāk tam pieiešu, mācīšos izmantot arī meditācijas.

Liepaja
Izrāde bija par Ansīti un Grietiņu. Kā K. patika, nebija bail? (Es te vienreiz salīdzinoši nesen to pasaku pārlasīju un man likās tīrākā šausmene - vecākiem nav naudas, aizved bērnus uz mežu, tur ragana, kas ēd mazus bērnus utt. Vispar ar pieaugušā prātu tā pasaka likās diezgan traka, bet bērnībā, cik atceros, uztvēru savādāk. Tad nu nevarēju saprast lasīt T. vai ne, bet nu nobijos no viņa jautājumiem un pagaidām nelasīju.)

kaspers
lai izdodas gavēnis! Paldies!

Mees beidzot uz kaajaam - Sofis sodien daarzinjaa, beidzot nosvinees savu sen aizgaajuso dzimsanas dienu Man tagad maajaas miers - ar vienu beernu taaaada atpuuta! kad abas bija maajaas, tad visu laiku pleeshanaas, kashkji, pusdienslaiku arii nebija iespeejams nolikt guleet, viirs tik 7dien LV atgriezaas. Un Sofis briivdienaas sanjeema superiigaako daavanu dzimsanas dienaa - gaisa mitrinaataaju un peec 2 dienu lietosanas Keitai ir pazudis klepus! un Sofis arii daudz mazaak klepo, redzees, kaa buus turpmaak - izraadaas, ka mums maajaas ir ljoooti sauss gaiss, tikai 27 % (bet ieteicamais gaisa mitrums ir no 40-60%). Taa kaa siltaas griidas un pakeshu logi soreiz ir liels miinuss.

Runaajot par mantaam - man ir pilniigi vienalga, ko citi vecaaki peerk saviem beerniem - kaut vai uuber krutaas masiinas, ritenjus, lego utt. Katrs atljaujas peec savaam iespejaam - un kaapeec gan beernam nenopirkt labas firmas lietu, ja to var atljauties?! Mees pagaidaam veikalos iztiekam bez pleeshanaas - vieniigais, ko Sofis shad tad uzprasa, lai nopeerk konchu uz kocinja un tas ir viss, mantas pagaidaam tik ljoti neinteresee (nu nav mums pienjemts visu laiku beernus lutinaat ar jaunaam lietaam, pie taa arii censhamies pietureeties). Manupraat pashi vecaaki biezi beernam ieboree, ka Hallo Kitty, Lego Duplo, Bakugani vai veel sazin kas ir forshi (nedomaaju, ka beerni to pashi savaas galvinjaas izdomaa , nav jau arii taa, ka visu dienu TV raadiitu tikai reklaamas ar konkreetajiem brendiem). Manupraat lielaa meeraa beerna attieksme pret materiaalajaam lietaam ir atkariiga no vecaaku audzinaasanas un vecaaku paradumiem.

Lai veselojaas visi slimniecini!

Sodien braucot uz daarzinju beidzooooot aaraa sajutu pavasara tuvosanos - gaiss kljuvis siltaaks un kokos chivina putninji

Liepaja

..felicita..
Cik sapratu, tad tur no oriģinālā stāsta bija visai pamaz un K. patika.Nez, vai attiecīgā auditorija to uztvertu pareizi.

SuperMinnis
Protams, nav jau runa par to, ka pērk un ko pērk, bet gan par to, ka bērnam prātā ir TIKAI mantas un no konkrēta ražotāja/brenda.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112240