*** FEBRUĀRIS 2008 turpina svinības un gaida pavasari ***

kaspers

Slēdza kaspers: "jauna lapa".
kaspers

Liepaja
bet kas tad viņam galvā ieborē, ka tas ir brends? nu vismaz sākumā ttiecībā uz apģērbu, rotaļlietām..

Tur jau tā lieta, ka mēs paši, vecāki, esam kā traki uz zīmoliem utt - bērniem ir labi un viņi jūtas ērti arī nezīmolu apģērbā, spēlējas ar nezīmolu mantām (vēl labāk - ar pašu izdomātām) utt.

kaspers

kaspers

SuperMinnis
lai veselība turas!! mitrinātājs patiešām palīdz, lai gan vīrs to lieto tikai aukstajās dienās, kad logi aizvērti pavisam ciet. ja turam vaļā uz ziemas vēdīnāšanu, tad viņš uzskata, ka gaiss&mitrums pietiek. lai gan es domāju - kamēr centrālā apkure, tikmēr jāmitrina gaiss.

..felicita..
tāpat kā TV un filmas ar vīru man šī vismaz ir pabūšana kopā ar vīru, kādas labas un ar kādām atmiņām saistītas filmas noskatīšanās mēs gan tv ļoti reti skatāmies (gan kopā, gan atsevišķi), jo maz ko jēdzīgu rāda, un laika arī nav, vismaz man.

Liepaja
Cik sapratu, tad tur no oriģinālā stāsta bija visai pamaz un K. patika
kaspers man šī vismaz ir pabūšana kopā ar vīru Es pēc būtības ar maz skatos TV, jo cenšos, lai tad, kad T. mājās, viņam ar TV sanāktu pēc iespējas mazāka saskaršanās un pilnīgi būtu izlēgta tāda TV iešana fonā. Un man pēc būtības filmas nemaz diez kā neinteresē, es esmu no tiem cilvēkiem, kam vakaros nāk miegs, ja man jāsēž ilgi vienā pozā un jāskatās kaut kas. Bet nu vīram atkal patīk un mums daudz filmu kanāli, tad nu viņš mani citreiz visādi pierunā skatīties kaut ko kopā. Man labāk patiktu, ja viņš iznāktu ar mani pastaigāties vai padarītu ko citu kopā ar mani/mums, kaut vai parunātos bez TV fonā.

Vīratēvs atbrauca un uzdāvināja dzeltenas tulpītes+ Skrīveru plūmes/aprikozes/marcipānu šokolādē. Tas esot no viņa un vīra dēla. Esmu ritīgi pārsteigta. Tik par tiem saldumiem nevaru saprast - man visi šitie trīs bezdievīgi garšo, bet man takš nebūs miera, ja mājās viņi stāvēs, bet nu nevar tak visas trīs paciņas apēst vienā dienā..

kaspers

..felicita..
cik jauki!

pataupi pec gavenja labi noslep

Liepaja

..felicita..
Tie saldumi ir neprātīgi saldi!!! Tev sliki nepaliks?

Liepaja

Rozalina

Liepaja

Kur lai tagad pļāpā ????vecajā vai jaunajā ????

Liepaja

Rozalina
es priecātos Tevi redzēt jaunajā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112240