## SEPTEMBRIS 2006- pēdējās kupenās ##

Zabacins

Slēdza Zabacins: "Jauna tūlīt taps ;).".
Poohie

Zabacins

Aha, riktigi reali. Nez ko tas varetu nozimet? Cerams, ka neko sliktu. Nu jau butu laiks visam iet uz labo pusi, galu gala jau cik gadus sita iet. Taisnibai jau jabut

http://lb4f.lilypie.com/M5ECp3.png

Natuzis

Zabacins
Es sev nodevu, kad beidzu dzert a/b, tad viss bija čiki. Pirms nedēļas atkal nodevu, jo mocīja baiss bezspēks, nu tāds, ka kājās nevar nostāvēt. Tad dakteris teica nodot un parādījās dikti daudz leikocītu, padzēru dzērveņu sulu un uroseptu, tagad viss ok tik tas nogurums bik vēl. Un neko daudz neizdevās pagulēt, Māra sāka tā klepot, ka abas pamodāmies

Natuzis
Ooo, apskaužami
Es atpūtusies ar "tīrām smadzenēm"

Es arī labprāt pagulētu, bet žēl tā laika....

miii
Kā nu būs - noziņo Interesanti, kurš no tulkojumiem piepildīsies

Poohie
njaaaa....nu i sapnīši

jaunajai lapinjai

mums te jau kuro dienu -40 , ziema cerams taadaa veidaa atvadaas

Starp citu pieteicaam muusu meitinju Johnson konkursaa Ja esat facebookaa tad buushu pateiciiga par balsoshanu! Balsot var katru dienu! Paaaaldies jau ieprieksh
http://apps.facebook.com/johnsonsbabycanada/entry/130592?=f1foae

Natuzis

sikspaarniite
bet žēl tā laika....
NU man jau ar' dikti žēl, tapē jau te cepjos Bet miegs nāk tā, ka neko padarīt tāpat nevaru

a, es nezināju, ka mums jauna lapa

Natuzis
Man jau aŗi brīžiem uznāk atrubonis. Tagad, kad tētis darba dienās pie manis, tad tā īsti nevaru atļauties iet gulēt dienas vidū Bet nu, kad nāk tās garās dienas, tad brīžam neizturu.

Tagad skatos kā Mārcis cīnās ar dīvānu un grīdu, mēģina uzstutēties kājās Dusmīgs, ka nesanāk, jo kājas slīd

sikspaarniite
stāsti, kā ir ar trijiem man te i hočetsja i koletsja

everyone likes jumping up and down in muddy puddles. even grown up girls :)

fikuspikus
drosmīgā . Es noteikti vēl ne- kādu gadu, divus. Ne, ne. Man gan arī tā garīgā veselība ir tiktāl sašķobījusies, ka, ja tagad uzreiz trešais, es tiešām zem kādas mašīnas uz ielas nokāptu. Bet pēc pāris gadiem- pēdējais bērniņš, tad "bodīti" ciet un baudīt dzīvi . Nu, sanāktu baudīt tāpat tik ap gadiem 40, bet tas jau- jaunas dzīves sākums .

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112468