## SEPTEMBRIS 2006- pēdējās kupenās ##

Zabacins

Slēdza Zabacins: "Jauna tūlīt taps ;).".

sikspaarniite
Tevi arī var saplānot vai Tu šonedēļ netiec nekur?

Natuzis
stulbi. sanāk, ka Māra lieki a/b izdzēra, ja ?

Zabacins
j'us pr to pektidienu planojaties?

es toties sodien 100% uzzinaju, ka neesmu stāvokli. daktere uztisija sonografiju un vienigis izskaidrojums kavēšanai, ka nesen esot uzsukusies viena no manam mini cistām. nu, varbut jastrādā vēl ar sevi lai ari otra mini aiziet no kurienes nakusi

te_evija
es vēl neesmu ar māsu runājusi. Tu 5dien tiec visu dienu?

Mums tad atkal jāsaraksta, kad kura tiek, lai varam savilkt visu kopā un izlemt .

Natuzis

Nu tajā izrakstā no VG, kurā atsakos no ārstēšanās VG ir rakstīts slimība pneimonija. Šodien dakterei aiznesu Rengena slēdzienu, kam braucu vēlāk uz VG pakaļ. Uz mani takš kā uz spitālīgo skatījās, kad teicu, ka nekādas zāles viņai nedodu un slimnīcā negribētu palikt. Par cik no paziņu loka zināju līdzīgus stāstus, bet tur bērni mājās ar temp. un klepiem dzīvoja, tad nu piekritu uz tām a/b, lai neaiziet tālāk. Jo tajā dienā, kad bijām VG viņa tiešām tā smagi elpoja. Tas arī viss. Nu varbūt tikām vieglā formā cauri un sazin kā būtu gājis, ja nebūtu bijusi tā VG. Nu un šodien ar dr izlēmām, ka nav ko starot to bērnu, ja neādu pazīmju nav, nodevām asins analīzes. Nu tad rīt redzēs vai ir kas ārpus normas. Rūdim ar' viss kārtībā.

Natuzis
pilnīgs neprāts ar to visu. Galvenais, ka Mārai viss labi. Un Rūdim tāpat.

Natuzis

Zabacins
pilnīgs neprāts ar to visu.
Nu ja, pilnīgi lieki satraukumi

Zabacins
piektdien ap 10 varu but pie Tevis un tad, lidz pat 16, kad jābrauc pakal bērniem uz b.d.

Vai vēl kāda tiek piektdien pie manis? Rīta pusē, nu, pusdienlaikā .

Zabacins
Es nē. Ceturdien braucu uz Latgali.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112468