☼ ☼ ☼ MARTS 2010 - 1-gadniekiem...hip..hip urrrāāā.. ☼ ☼ ☼

Kiziite

Slēdza Kiziite: "turpinam sveikt..".

nu mums lielākā problēma ir lielā bērna temps, asās kustības, ātrums, nesamērīgs spēks rotaļājoties ar mazo - abi pa istabām rāpo un lielais nepārtraukti sacenšas, kā gonkas taisot, tik pēc 5min aizķer mazo ne tā un māsa raud, tad nomierinās un atkal jautrība līdz nākamajām 5min - un raud.. Man te ieteica neiejauties un ļaut pielāgoties, bet pielāgošanās nu jau mēnesi notiek, bet bez uzlabojumiem..

Pierakstīju bebi pie alergologa - dr. Poga laikam labs speciālists skaitījās? Marta beigās vizīte, līdz tam varbūt kādā skaidrībā te paši būsim tikuši, jācer..

Naducis
Nu jā, jānes jau ir, nav variantu!

dauga
Mums puikam arī šad tad sanāk apbižot māsu. Kamēr viņš pats viņu mierina un cenšas visādi izdarīties, neiejaucos (bet ar vienu aci/ausi skatos/klausos). Brīžiem ar vīru pa kluso smejamies, kā viņš mēģina māsu nomierināt. Un pārsvarā izdodas ar'!

Tikko konstatēju dīvainu faktu... gaidu, gaidu augšā tos Laumas zobus, kas jau spīd, bet nelien ārā, a izrādās viens apakšā tikmēr pa kluso izlīdis .

Kiziite
Laumai 3. zobs 10 m un 3n.

Kiziit, Selīna uz 11 mēn. 11,2kg (garumu nezinu). Šodien bijām pie dokas sakarā ar puņķiem un kelpiņu, tad pie reizes nosvērām.

čau, dāmas!

mēs cīnāmies ar klepu un iesnām, no rīta sazvanījos ar doku, deva norādījumus, ko un kā darīt, ja klepus nemazināsies, tad iesim klausīties. Tagad bik atlaižu - dzeru vīniņu un uzēdu kefīrkūku, savādāk pēdējās dienas baigais besis.

Esmu priecīga kā suņa aste - man jau bija bail kaut ko iepriekš ieminēties, bet es BEIDZOT pēc gadu ilgas gaidīšanas šodien biju uz Garančas koncertu - nu LIELISKI - neko citu nevaru pateikt. Koncerts bija tiešām aizkustinoši kvalitatīvs. Garanča ļoti labā formā un LNSO arī baigie malači - pēdējā laikā ļoti auguši. Nezinu, vai tas Šišona vai kāda cita nopelns, bet nu bija ļoti labi.

Labrīt!

Sveiciens oficiālajam martulēnam Mārtiņam uz to 1 gadiņu

Kiziite

labas rītas...

Nu ko, mūsu mēnesītis tā teikt ir sācies...

mango.lv....Mārtiņam............ daudz bučas 1 gadiņā..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112911