☼ ☼ ☼ MARTS 2010 - 1-gadniekiem...hip..hip urrrāāā.. ☼ ☼ ☼

Kiziite

Slēdza Kiziite: "turpinam sveikt..".

mango.lv & Mārtiņam uz to 1.gadu

Mārtiņam uz otro gadu

dadžulis
labs izteiciens par suņa asti

mango.lv un Mārtiņam lielie sveicieni lielajos svētkos!

Labrīt!

Sveicieni visām ar iesoļošanu Martā!

Un pirmajam īstaja martulēnam Mārtiņam uz to pirmo gadiņu!

Mēs šorīt bijām pie Dr.

Kiziite
Lauma uz 11 mēn. sver 9,800 kg un ir 75cm gara. Netiekam nekā pie tiem 10 kg.

Labrīt, labrīt meitenes!!!! Īpaši liels sveiciens Mārtiņam un Mango pirmo dzimšanas dienu sagaidot

Vakar bijām ar meitu aizbraukušas pabaudīt skaisto laiku pie jūras...silti bija un viss kārtībā, tikai nebiju kaut kā paredzējusi, ka sniegs būs tāds pamīksts un ratiem sanāks normāla kratīšana ) bet bija labi!

Vispār spējat aptvert, ka jau 1.marts??!! Ai...es tikai visu laiku brīnos, ka gads jau vēl viens apkārt...eh, bet priekšā viss tas labākais vēl - pavasaris!

Sveikas!

Sveicieni Mango Mārtiņam!

Vijolite3
Par to zobainīti!

Mūsmājās arī viens jauns izlīdis. Kiziit Dārtai 4. zobs 11. mēn, 3 ned. Apakšējos viņa ikdienā nerāda, jāpacenšas, lai ieraudzītu, bet augšjie gan tagad mēdz paspīdēt, tik jocīgi liekas Pavisam cits bēbis

Par krūts ēšanu runājot mums viss vēl notiek pilnā sparā, naktīs 2-3x no rīta, vakarā, katrā piebarojuma reizē un vēl uz krenķiem. Man vispār patīk, netraucē un nekāda diskomforta, vai vēlmes "atmest" pēc iespējas ātri nav. Vienīgi nelāgi, ka baroju tikai ar vienu krūti - izmēru atšķirība ievērojama un līdz ar siltāka laika iestāšanos biju cerējusi barošanu samazināt un tā izmērus izlīdzināt, bet nu redzēs kā ies.

Un par ēšanu / dzeršanu. Visu laiku Dārta bija slinka ūdens dzērāja, nu no snīpīškrūzes sākusi dzert diezgan labi un es tik priecīga, ka dzer, cik tik ņem, tik dodu, īpaši vakaros labprāt padzeras. Bet nu jau pāris naktis es jau ap 5-6 rītā mainu autiņbiksi, jo liekas tīiik pilns, ka mazais dupsis nosalis un tāpēc mazā nevar mierīgi gulēt. Gulēt droši traucē zobi, bet tomēr - ierobežojat dzeršanu vakaros? Zinu, lielākiem bērniem, kad aiziet bezpamperu dzīve vakaros nemaz tā neļauj dzert cik lien, bet šitik maziem?

Par audzināšanu, aizliegumiem un konsekvencēm.. Es laikam esmu diezgan visu atļaujošā mamma, redzēs, kā tas vēlāk atspēlēsies.. Bet ļoti patīkami palasīt Jūsu pieredzi! Paldies! Gan par vecumu starpību, gan atļaut, neļaut lietām. Mums tā pa lielam 3 aizliegtās vietas - plīts, krāsns un mistkaste. Plītij, krāsnij arī parasti kaut kas priekšā piekrāmēts, lai garām rāpojot tīri nejauši nesadomā pie durtiņām piestutēties, mistkaste stāv pavisam pieejama un piestutēties un palūrēt kas iekšā arī atļauju (iznesta un vāks nomazgāts tiek katru rītu), vairāk gan ne un to arī respektē. Bet pārējais vairāk jā, nekā nē.

Jē, šoreiz es pretendēju uz garāko palagu

Gandrīz jau būtu žēlojusies, ka tik daudz sarakstiju un viss pazuda, tā arī bija! Bet es pamēģināju spiest back un atguvu savu tekstiņu

sveikas!

Nu tad hip hip urāaaaaaaaa mūsu pirmajam martulēnam mango.lv....Mārtiņam............ daudz bučas 1 gadiņā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112911