☼ ☼ ☼ MARTS 2010 - 1-gadniekiem...hip..hip urrrāāā.. ☼ ☼ ☼

Kiziite

Slēdza Kiziite: "turpinam sveikt..".

Sveikas!

Endija11
Kiziite
dadžulis
Laumish
skukjeens
Vijolite3
Amanda20
Paldies, meitenes!

Pamazām sāk parādīties svētku sajūta par spīti tam, ka Mārtiņam jau nedēļu dīgst acu zobi, ar temp, ar puņķi un šodien jau arī bija brīdis, kad nedaudz sāka asiņot smaganas. Bet mēs turamies braši

Ar satraukumu gaidīju šo dienu, lai beidzot pieņemtu to, ka varbūt šis aizvadītais gads nebija tik veiksmīgs kā bija cerēts, kāds bija izsapņots rozā sapņos, bet šonakt atceroties to , kā bija pirms gada, cik bija grūti, es uzrakstīju sev vēstuli, kā es jutos toreiz un kā ir tagad..Ziniet, laikam tikai šonakt es beidzot pieņēmu to, ka manas dzemdības bija tādas kādas nu bija.pagalam neveiksmīgas tās bija! .Arī krūtsbarošanas pārtraukšanu iespējams es piedevu sev tikai tagad..

Tagad es varu ar mierīgu sirdi, gaišu prātu un cerību pilnu skatienu lūkoties ko mums ar Mārtiņu nesīs mūsu jaunais gads Kurš viennozīmīgi būs labāks par iepriekšējo

Gadu atpakaļ uz manu dzimšanas dienu man tika dāvāta visdārgākā dāvana pasaulē, mans mazais puika! Laikam es biju pelnījusi tik lielisku dāvanu savā dzimšanas dienā

Martta
saulluks
Paldies!

dauga
es zem šitā parakstos 100%

nu mums lielākā problēma ir lielā bērna temps, asās kustības, ātrums, nesamērīgs spēks rotaļājoties ar mazo - abi pa istabām rāpo un lielais nepārtraukti sacenšas, kā gonkas taisot, tik pēc 5min aizķer mazo ne tā un māsa raud, tad nomierinās un atkal jautrība līdz nākamajām 5min - un raud..

Lielais neskatās nemaz zem kājām skrien,un mazajam tik virsū,un vēl tā mazā raustīšana,citu dienu varu būt pa visam nikna,bet atkal kad paskatos kā viņi abi(kaut tās piecas minūtes)spēlējās,man ir tāda laimes sajūta

Kautkā es savus bērnus cenšos audzināt,lai viss ir līdzsvarā,lai ir mīļums,un arī,lai viņi zin,ka man uz galvas nevarēs kāpt,kad man vecākais dēls piedzima,biju daudz histēriskāka,par visu cepos,par negulētām naktīm,par saplaisājušiem pupu galiem,par to ka no mājas netieku ārā,bet tagat kad man ir otrs,esmu palikusi daudz mierīgāka un nosvērtāka,sapratu,ka tas miega bads nevilksies ilgi,kad i paspēšu padejot un daudzas citas lietas realizēt savā dzīvē

shodien no rīta ar vecāko dēlu braucām uz b/d un sanesa man mashinu un kupenā iekšā un pa riktīgo nu bet labi ka viss beidzās labi

par aizliegumiem un niķiem- Mārtiņu īpaši neierobežoju, daudz ko ļauju, bet ir pāris lietas, kuras nedrīkst ne no rīta, ne vakarā ne pusdienslaikā un pie tā arī pieturos Domāju, ka pāris aizliegumi strādā efektīvāk, nekā daudz un dažādi..tik mazi bērneļi vēl nespēj tik daudz aptvert. Niķi arī sāk parādīties- ja sāk niķoties uz līdzenas vietas, tad ļauju, lai paniķojas vai pabļauj-pēc laiciņa apnīk. Ja pienāk pie manis, un grib lai samīļoju vai kaut ko rāda man un grib, lai parunājamies-tad gan nolieku savas lietas malā un pievēršu Mārtiņam uzmanību tik cik viņam uz to brīdi gribās..pēc tam turpinu savu iesākto darbiņu.

Pastāstiet labāk dāmas,ko saviem bērniņiem dāvināsiet uz to 1.gadiņu,es nevaru izdomāt,viena ideja ir stumjamo mashīnu,bet varbūt jums ir kādas citas idejas,jau iepriekš paaaaaaallllllllldies

mango.lv
lai jums nākošais gads būtu ļoti veiksmīgs,un necepies par to ,kas bija,labāk domā,kas būs

mango.lv

Nutad arī uz Tavu Dzimšanas dieniņu

saulluks

sanesa man mashinu un kupenā iekšā un pa riktīgo nu bet labi ka viss beidzās labi

viss beidzās ar to, ka dabūji pastrādāt ar lāpstu, lai atraktu auto?īstenībā tagad jau tās kupenas ir cietas kā sniega blāķi, ko tur daudz vicināt lāpstu..

Patiesībā pagājušais gads mums visām ir bijis veiksmīgs un nozīmīgsneskatoties uz grūtībām)Es arī klejoju atmiņās,kā bija pirms gada...

mango.lv
Nēeeee man vīra kungs pastrādāja ar lāpstu,pati panēmu vira mashīnu un uz b/d aizvedu bērnu,tikai vīrs besijās,ka noracies riktīgi un vēl dabuja palīgā saukt,lai izvelk ārā karoče pa riktīgo uzzsēdos,un vēl buferi izkustināju

Endija11
Paldies!

saulluks
uz dzimšnas dienu Mārtiņam tiks dāvināta mašīnīte(par šo mums tētis atbild), jo mums ir iedalīts riktīgs puika. Mājās var būt tikai mašīnītes, citu neko nevajag. Gan mazās, gan stumjamā-šī ir īpaši mīļa. Vēl Mārtiņam laukos ir mīļa tāda rotaļlieta- tāds kā stabiņš ar pamatni un uz viņa uzmaucamas plastmasas barankas, izveidojas baranku piramīda.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112911