☼ ☼ ☼ MARTS 2010 - 1-gadniekiem...hip..hip urrrāāā.. ☼ ☼ ☼

Kiziite

Slēdza Kiziite: "turpinam sveikt..".

Labrītiņ!

Laumish
dadžulis
Es jau nedomāju, ka pati par sevi asiņu ņemšana ir traka, bet Nils jau krīt histērijā un rauj dakteres rokas no sevis nost, kad viņa tikai iekšas klausās. Nez kā tādam no vēnas asinis paņems, bet nu OK, jāiet ir un jānodod būs kādu dienu. Zvanīju vakar uz Gulbi un noskaidroju, ka ja ļoti vēlās varot mēģināt Teikā vai Skolas ielā sarunāt, ka ņems no pirksta nevis no vēnas.

Un par acu ārstu ieteikumiem, paldies. Mēģināsim tikt pie tās Treijas. Pie viņas gan laikam ir maksas pārbaude ja?

skukjeens
A kādu gaļu tu dod Ralfam?

Attagirl

Labrīt!

Sveiciens visām dāmām vakardienas svētkos!

Un mazajiem nu jau lielajiem jubilāriem

Mēs vakar pa smuko Jomas ielas Indiešos pasēdējām. Pēc tam vēl pastaigājām pa saulaino Jūrmalu un baterijas atkal uzlādētas.

Laumish, par jauniešu mobilitāti. man Emucis tik tagad sāk tā pārliecinoši šūpoties četrrāpus. Izrādās, viņai plecu daļa esot bijusi dikti saspringta un tāpēc viņa to nav darījusi. Pēc cītīgas darbošanās gan ir manāms uzlabojums un nu jau arī tie grīdas plašumi tiek iepazīti aizvien vairāk.

Pirmdien ar mammu bijām BB našķoties ar kanēļmaizītēm... Un nākamceturtdien no rīta puses mums arī sanāk tur braukt garām, ja nu ir kāda kafijotgribētāja, mēs labprāt pievienotos.

Vispār es te priecājos, ka mans bērns beidzot ir sācis atzīt arī manis gatavotu paiku. Ir izdevies izkonkurēt burciņbiezeni. Vakar pat ķirbis aizgāja uz urrā. Tiesa gan kombinācijā ar bumbieri, ābolu, banānu un kanēli, bet tik un tā..

Labrīt!

Kiziite
Ralfam ir palielināti krūšu dziedzeri, tāpēc dr. nosūtīja arī uz hormonu analīzēm.

lilucis
es dažādas gaļas esmu mēģinājusi, bet rezultāts viens - puncis sāp

anektdote iz dzīves. Māsas sīcim četri gadi, drīz viņam jāiet pie zobārsta un sīcim teksts bijis šāds: zobārste no bailēm bļaus, cik esmu liels izaudzis

skukjeens
Drīzāk jau tad ar to gaļu uz pāris nedēļām piebremzēt, nav ko bērnu mocīt. Un varbūt pēc maza brītiņa aizies un viss būs oki. Moš varat mēģināt gaļas vietā kādu kriksīti zivs iemēģināt?

Kiziite

"Es tevi tik ļoti mīlu! Tevis dēļ esmu gatavs pārpeldēt okeānu, uzkāpt visaugstākajā kalnā, pat mirt. p.s.Atbraukšu 5dien, ja nelīs lietus"

"Medicīnas institūta latīņu valodas eksāmenā-nesekmīgais Krišjānis netīšām izsauca sātanu"

Kiziite

Tad cāļa dāmu - kruasānu un kafijas cienītāju samits konceptuāli - provizoriski ieplānots iekš BB 17/03?

Re - kā protu sarežģīti izteikties

Normālā tekstā - kafijošana 17/03 BB

Attagirl
Kristeram attīstība notiek lēcienveidīgi - domāju, ka tā ir visiem bērniem. Šķiet, ka nedēļām ilgi nemainās nekas un tad - dažās dienās viens pēc otra notiek tādi brīnumi, ka pārsteigti gan vecāki, gan profesionāļi.

Tas kā jāšana vai auto vadīšana - mērķis - komanda jeb aktivitāte - aizture - rezultāts. Galvenais aiztures brīžos nezaudēt sparu.

Morgen!

Laumish
Attagirl
ierakstu plānotājā 17.03 BB par detaļām vienosimies, kad nāks tuvāk

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112911