☼ ☼ ☼ MARTS 2010 - 1-gadniekiem...hip..hip urrrāāā.. ☼ ☼ ☼

Kiziite

Slēdza Kiziite: "turpinam sveikt..".
Attagirl

Laumish

Tad cāļa dāmu - kruasānu un kafijas cienītāju samits konceptuāli - provizoriski ieplānots iekš BB 17/03?
Skaisti pateikts!

Konceptam pievienojos. Mums 9:00 fizioterapeits, pēc tam esam brīvas un gatavas pielāgoties aizņemto darba cilvēku laikiem.

Emīlijai arī viss notiek ar pauzēm. Šobrīd viņa liek uzsvaru uz intelektuālajām nodarbēm. Smuki ver pa vienam pirkstus vaļā, kad skaita līdz 5 (man pat pāris reizes ir izklausījies, ka pie trīs un četri viņa skaita līdzi, bet gan jau, ka man izklausījies..) , aktuāli ir parādīt, kur deguns, ausis, degunu arī saukt par "de", cepam kukuļus un vāram putras un visādi citādi izklaidējamies. Man ir sajūta, ka mēs viņai esam sataisījuši tādu ideālo vietu, kur spēlēties, ka viņai nav stimula nekur tālāk pārvietoties, jo ir makten interesanti turpat uz grīdas starp mantām.

Uh, man šodien pļāpājamais uznācis, kamēr bērns guļ. Jau būšu gan mājas darbus sapildījusi, gan darbiņus apdarījusi, un vēl pilnus palagus pierakstījusi.

Attagirl

Kiziite
Par sātanu ir lielisks!

Labrīt!

lilucis
Mārtiņam asins analīzes no vēnas ņēma ARSā, paņēma ļoti labi. Var mēģināt ņemt no pirksta. Pēc Laumish ieteikuma, pirms analīžu nodošanas visu rīta cēlienu Mārtiņš dūšīgi dzēra ūdeni. Analīzes paņēma ļoti veiksmīgi

skukjeens Trusi mēģināji? gastroenteroloģe VG ieteica dot trusi, jo tas vieglāk pārstrādājas-Mārtiņam ir fermentu trūkums

Attagirl

lilucis
Emīlijai arī mēs braucam uz Arsu nodot asinis. Nav jau tā, ka bez kreņķiem, bet vismaz prātīgi un ātri to izdara. Nepieciešamības gadījumā ir bijis arī tā, ka divas māsiņas ir ap bērnu darbojušās, jo mūsējo jau nevar arī tā baigi stingri turēt, lai nesatraumētu. Vienvārdsakot, pieredze viņām ir gana un darbojas arī pēc iespējas ātrāk, lai mazos lieki nebrēcinātu.

visiem trim vakardienas gaviļniekiem Beatrisei, Lienei un Tomam ar iziešanu no skaistā zīdainīšu vecuma un ieiešanu vēl skaistākajā mazuļu vecumā!!!

Sieviešdienas sakarā man prieks bija vakar uz ielām redzēt tik daudz visu vecumu sievietes ar ziediem (un nav svarīgi - viena tulpīte vai vesels klēpis vai avīzīte ievīstīts vīstoklis), sejās skaidri varēja manīt, ka īpašā sajūta bijusi! Man arī bija īpaša sajūta - pašā rīta agrumā vīrs, bet vēlu vakarā 2 pēkšņi zvani pie durvīm - pirmais - tētis, otrais - brālis. Tik mīļi. Brālis stāstīja, ka viņš bijis puķu bāzē un knapi valdījis smieklus - bāze stāvgrūdām pilna, vieni vīrieši un visi ar traki nopietnām, atbildīgām sejas izteiksmēm.

Laumish, dadžulis, Attagirl Varbūt es arī varētu tad ierakstīties sarakstiņā? kruasānu un kafijas cienītāju samits pie šitā iederos.

Attagirl
Tāds prieks lasīt par intelektuāli attīstītiem bēbīšiem Super, cik daudz Tava meitene jau pieprot. Kamēr manējā krata dupsi pie katra ritma, smejās par visu un vakar kratīja neesošo pačku pie šitā un pilnīgi satrakojā pēc tam, kad noklausījāmies Ninzja ieteikto gabalu, kas abām meitām ļoti mīļš.

Attagirl

Zemenītes mamma
O, varde mums arī aizgāja. Dupsis vēl netiek kratīts, bet galva gan iet pa gaisu. Un, ja ir paņemta opā, tad rociņas kustās uz augšu, kā Shawn the sheep.

Un par pievienošanus, any time.

Kizīt Mārtiņš uz 1 g.v 10,1 kg un 79 cm

sveikas!shodien bijām pie doka :

Kiziite
Toma svars uz 1.gadu 9.750g un garums 76cm

lai feina šīs saulainās dienas atlikusī daļa!

Laumish, dadžulis, Attagirl, ZM - nu lasu un domāju, ka.. hmm, arī gribētu pievienoties, bet tas tikai tad, ja visas zvaigznes būs labvēlīgas, īpaši tā veselības zvaigzne.

mēs arī bijām šodien pie dr. atrādīt savu temp un kreņķi un neguli un neēdi un visus ne.. nu ir faringīts Martai .. bet nu, salīdzinājumā ar rotu, šitas šķiet tīrā špička. vienkārši imunitāte pēc visiem vīrusiem ir totāli lejā.. bet, lai nu kā, nosvērāmies un ir svars pēc slimnīcas atpakaļ, kas tika zaudēts. Kizīt, uz 11 mēn (sanāk gan pēc, bet uz gadu būs citi dati ) 9700 g garuma datu nav.

Attagirl

nu apbrīnojama tā Tava Emīlija, gudrinieks riktīgs, uz 1.klasi Menča Cieto riekstu vācelīti visu kodīs kā tādu nieku prieks par jums!

Attagirl

Ninzja
Turam īkšķi par tām zvaigznēm

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112911