Vakcīnu un potēšanas problēmas, 4.sērija

aizkraukliite

Slēdza Administrācija: "Tēma slēgta pēc autores lūguma. Ja nepieciešams, lūdzu taisiet jaunu tēmu.".
aizkraukliite

Rīta vējš, Sandram
Atbildes desmitniekā

Saudzējiet savus bērnus no mediķu neinformētības vakcinācijas jautājumos!

Rīta vējš paldies par kodolīgu skatījumu!

Interesanti, kā loģiski izskaidrot to momentu, ka potēts cilvēks ar attiecīgo slimību nesaslimst vai saslimst vieglākā formā?

VakaraMartina

Interesanti, kā loģiski izskaidrot to momentu, ka potēts cilvēks ar attiecīgo slimību nesaslimst vai saslimst vieglākā formā?

Tā ir tikai attiecīgās potes reklāma. Tieši tāda pat reklāma kā, piemēram, Actimel jūs aizsargās pret infekcijas slimibām.

Šāda statistika par saslimušajiem - potētiem/nepotētiem diemžēl netiek veikta.

Piemēram, par ērču encefalīta potēm un saslimšanu ar ērču encefalītu, esmu pat dzirdējusi viedokli, ka - jā, tie, kas potēti pret ērču encefalītu, slimo it kā vieglāk, bet ar smagām un paliekošām sekām; bet tie, kas nav potēti pret ērču encefalītu, slimo ar to it kā smagākā formā, bet bez paliekošām sekām.

Tā ir tikai attiecīgās potes reklāma.
Vai tiešām????

Šausmīgi negribas ticēt, ka mūs tik briesmīgi muļķo.....

VakaraMartina
Kāpēc atsakās veikt statistiku???

Pat tuberkolozi noteikti savā paziņu vai paziņu paziņu lokā atradīsi kādu, kurš ir bijis potēts pret tuberkolozi un slimojis. Tieši tāpat ar ērču encefalītu.

Es pamēgināšu atrast to saitu, kur varēja registrēties personas, kas ar visām potēm slimojušas ar attiecīgo slimību.

Sandram, o, jā, tas saits varētu ļoti noderēt.

Man nupat vīrs sadeva pa mizu, ka ierunājos, ka varētu bērnu nevest uz to poti, viņš man stingri pateica, ka ir lietas, kas jādara un ko es darīšu, ja saslims ar stinguma krampjiem, no kā bez potes mirst!? Vai tā ir?

aizkraukliite

VakaraMartina
Iedod taču vīram beidzot izlasīt sekojošos divus rakstus - un beidziet mocīties šaubās, neziņā un nevajadzīgos konfliktos:

- VAKCINĀCIJA NO VESELĀ SAPRĀTA VIEDOKĻA RAUGOTIES

- VAKCINĀCIJAS REĀLĀ PUSE

Saudzējiet savus bērnus no mediķu neinformētības vakcinācijas jautājumos!

Briesmu lietas

Es tagad jūtos kā noziedzniece, ka mani vecākie bērni ir sapotēti ar visu, kas līdz viņu pašreizējam vecumam paredzēts un ko tagad darīt? laiku atpakaļ nepagriezīsi ....

(piebildīšu gan, ka slimojuši ir ļoti maz un vienmēr īsu laiku, pārsvarā iztiekot bez medikamentiem... līdz šim domāju, ka potes palīdzējušas imunitātes stiprināšanā muļķe laikam esmu )

Man jautājums par likumdošanu Vācijā, pati nevaru atrast precīzu atbildi. Situācija sekojoša - esmu pilnībā pret valcināciju, bet drīzumā plānojam pārvāties uz Vāciju un kā esmu dzirdējusi, tur skolā un bērnudārzā bez pošu pases ar attiecīgajām atzīmēm neņem. Man mazākajam ir 4 gadi, vecākajam - 14. Vai kāds ir saskāries ar šo problēmu Vācijā, vai varbūt tik trai nav?

Atvainojos par rakstības kļūdām.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18112920