✿✿✿CHERRY LADYS jihāāāāā....! /Nr.48✿✿✿

pastniece

Slēdza Vinja.

nu gan, lab`nakti

Tigresss

pastniece

Līdz pavasarim 1 mēnesis
tik ilgi gribu ātrāk

Montek
Mees ar varbuut vareetu aizshaut, bet nu taa iisti veel nezinu...kada buus noskanja Tad jau padoshu zinju.

Vispaar es nupat sataisiiju sev maajas spa , ha-ha...uztaisiiju sejas masku, skrubiiti, matu masku...eh-tagat taada sajuuta kaa no jauna piedzimusi Cool

Man uzradaas arii jautaajums shai teemai- matiem liku alveju, bet vot nesapratu kaa var taa easy to biezumu dabuut araa Varbuut kaadai mega pieredze ? Un varbuut vispaar varat padaliities ar saviem skaistum atradumiem-recepteem ? Man kautkaads bums uznaacis-laikam pavasaris, gribas puceeties un taisiities tad nu te mekleeju visaadas iespeejas-to skaitaa pati te medu, kafijas biezumus izmantoju..visu kas majaas

P.S Man pa dienu gadiijas tizls negadiijums kura rezultaataa kompim vairs taa iisti nestradaa klaviatuura. Liidz ar to lasiishu jau noteikti ciitiigi juusu plaapas, bet nu ierakstiities tik vakara.

pastniece
Līdz pavasarim 1 mēnesis - jihāāāā!!!
tieši šodien par Tevi iedomājies, kā Tu gaidi pavasari un cik maz vairs atlicis lidz

Un ja nu kaadai interesee- RIMI hipermarketos pamperiem atlaides labas un Semper produktiem 20 % atlaide !

Engelss
alvejas lapu pārgriez gareniski un ar asu karoti izgreb visu mīkstumu.
dažas receptes es apsolos vēlāk ielikt, nu gan - disciplinēšu sevi un iešu migā. Citādi mūsmājās tas jau izvērties par gulētiešanu no rīta ap 3:00

Vina
Super-tik neaizmirsti. Gaidiishu receptes.

Jus nu gan tuseetaaji- 3 iet guleet...es nesen kaa ap 3:30 aizgaaju cuceet un nakamaa ritaa minčuks 9 :00 jau augshaa. Taada sajuuta ka mega pohas( Lai gan taapat visu nakti negulju-kautkaa baigi juut ja veelaak aiziet guleet vai agraak celjas. Vispaar maneejai princesei pamainiijies reziims. Vislaik kaa pulksteniiti 10:30 ceelaas un ap 12:00 vai bik velaak gaja cuceet. Tagat katru riitu uz 9:00 augshaa un guleet ap 23:00. Es jau smejos,ka meituks uz vasaras laiku paargaajis, he-he..

Juus riit braucat uz Multikino ?

Nu labi...te taads iztukshiitis. Ar labunakti

Vakar bijām pie pulmenaloga uz atkārotu vizīti, paņēma mums uz 15 alergēniem testu, jo vairāk par 15 vienā reizē nevarot, saslavēja puikas, ka elpojam smuki bez trokšņiem, izrunājām, kas un kā turpmāko mēnesi un tad atkal tiekamies, lai uzzinātu alerģijas testa rezultātus..

velsas_princese vakardienas svētkos
ivetar79, babele, Vina sveicieni ķipariem ķipardienā

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113185