✿✿✿CHERRY LADYS jihāāāāā....! /Nr.48✿✿✿

pastniece

Slēdza Vinja.

Aga_jul
puikām, lai turpina veseļoties.

Mēs pirmdien bijām pie šitā daktera atrādīties. Trokšņu vairs nav, bet svilpo gan vēl uz izelpu. Tā nu turpinam inhalēties un pildīt citus daktera norādījumus un pēc divām nedēļām jāatrādās atkal. Saslavēja Matīsu, ka esot ticis pie apaļākiem vaigiem, uzreiz varot redzēt, ka bērns sācis labi ēst.

maziem jubilārīšiem, mammītēm

Šodien tāds laiks, ka nevar saprast - varēs iziet ar bēnu ārā vai nemaz.

pagaidām tāds miglains, bet cik nu ilgi biju ārā piesienot suņus šķita mīlīgs..

Sveicu Mazos Jubilāriņus!!!

Jubilāriem mega balūni

Šorīt esmu nekāda, sīkā visu nakti mocījās ar iesnām / zobiem, un cītīgi uzmanīja, lai vecāki neguļ, tad nu es uz to māmiņkino nebraukšu, visticamāk tāpat aizmigtu filmas laikā.

Baigais noskaņojums man šodien, ārā viss pelēks - vakardien bija saulīte, a es pabaidījos iet laukā. Uzliku vēl iemīļoto depresīvo muzonu un tagad viss ir pilnīgā saskaņā. (Nav te tāda smailija, kā emo.)

Turās, meitenes!

Jā, pelēcīgums šodien manāms, bet atrāvu logu - gaiss silts, mitrs un pavasarīgs.

Mūsmājās arī pa ilgiem laikiem ielavījies slimojamais - bēbe puņķojas, un lielā meita pa nakti sūdzējās, ka sāpot auss. Vot. Nekādu temperatūru gan nava. Es ar' šodien pievienojos izd... jāņogu pulciņam. Bija doma šodien pievienoties jumsīm uz māmiņkino, jo Multikino tepat dažus soļus no mums, bet tomēr atliksim to padarīšanu. Meitai dejošana arī nespīd, nu ta' socializēšos vakarā sporta klubā.

Jā, sveicieni visiem šīsdienas un iepriekšējo dienu jubilāriem!

Jubilāriem bučas!

mums mazajam divas jaunas maakas. pirmaa- saprast ko noziimee nee un raapot prom veel aatraak un otraa- atdarinaat. keita sit teetim pa dupsi, mazais klaat un ar to pashu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113185