Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nobloķēt atsevišķu mājaslapu apskati?

lupatu_lelle

Šad tad pačekoju darba datora lietošanas vēsturi un ieraugu to, ko negribu tur redzēt, proti, darba laikā ir šeptēts ilgi un ļoti ilgi pa lapām, kas neattiecas uz darbu. (tas nav variants, kad sekretārei nav ko darīt un tādejādi īsina laiku). Jautājums - vai var nobloķēt vai uzlikt paroli atsevišķu mājas lapu apskatei? Ja var, tad kā? Bet skaidrojumu gan lūdzu kā blondīnei Paldies jau iepriekš.

p.s. tie nav draugiem.lv un arī ne calis.lv

jautājums

Kas Tu esi - boss vai kolēģe, kura dala kompūteru ar otru ?

kam Tu gribi aizliegt, otrai blondīnei vai kompūtertārpam ?

bik smalkāk apskaidro sāpi ...

NormaalsCilveeks (NC)

NormaalsCilveeks

Dīvaini jautājumi

Kas neattiecas nu nemaz, uz autores jautājumu.

hmzis

un kā vēl attiecas.

Zinu ko runāju!

NormaalsCilveeks
boss, boss esmu

Tas, kas lieto nav kompjūtertārps, kas rok baigās fiškas, bet lieto internetu savu personīgo problēmu risināšanai - iepazīšanās, dzīvokļu meklēšana u.tt. Man jau nav žēl to internetu, vairāk jau tāpēc par to nav jāmaksā, bet darbs paliek neizdarīts, turklāt visi iespējamie varianti tiek apzvanīti no darba telefona, kas līgumā, protams, ir atrunāts, ka tā jau nu nebūs vis, bet tomēr... Lai sēž pēc darba laika un meklējās, man nav žēl, bet, ja no tā cieš darbs, tad nu neesmu mierā gan

lupatu_lelle
o pilnīgi tevi saprotu ... nu tad nākamais būtiskais jautājums, kā tev ir organizēts darba kompūtertīkls un vai tev ir savs sisadmins ?

visvienkaršāk ir aizliegt rūtera līmenī - tobiš ieliekam blacklistē adresi un neviens pie tās lapas no kantora netiks

otra lieta ir apstrādāt katru lietotāju individuāli, sastādot katram savu melno sarakstu ...

NormaalsCilveeks (NC)

Speciālists

ierakstam šo to iekš c:/windows/system32/drivers/etc/hosts un viss notiek.

protams, jūzerim , kas jūzeris vulgaris, nevis strādā zem adm akaunta, nav full permission uz šo failu.

Viss, kas nenogalina, padara mani dīvaināku.
Detaļas blogā.

NormaalsCilveeks
Nav nekādu adminu, jo nav nekāds lielais uzņēmums, prosto - interneta pieslēgums. Biroju ēka - vai es zinu vai tur rūtrers vai hūters(sorry par muļķību, pati esmu i-neta lietotājs, ne specs)

Pie tā konkrētā datora var pieiet jebkurš, bet pārsvarā sēž iepriekš aprakstītā persona

Var pieiet autovadītājs apskatīt pilsētas karti, varu pieiet es pati aplūkot i-banku, jo ne vienmēr savs dators līdzi vai pie tā sēž grāmatvede, melnie saraksti uz lietotāju atkrīt. Bet nevienam no mums nevajag ss.lv, zip.lv, iepazīšanās figņas un vēl pāris. Kā tos nahrenizēt?

lupatu_lelle
ja tas ir publisks (lasam visi iet caur vienu lietotāju) tad noteikti tas lietotājs ir atstāts kā admins ...

var protams mainīt ar roku Speciālists ieteikto failu bet to jeburs arī izlabos atpakaļ ...

es ieteiktu pasaukt kādu specu lai uzliek vainu lokālu proksi un Tev,lai parāda kur var palūrēt visu saitu lietojuma vēsturi + parāda kur "var papildināt ļauno saitu listi" ...

darbs uz 20-30 min ...

NormaalsCilveeks (NC)

Speciālists

NormaalsCilveeks
nu to vēl vajag dagadatsa, kur un ka sjāmaina

Viss, kas nenogalina, padara mani dīvaināku.
Detaļas blogā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18113335