Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nobloķēt atsevišķu mājaslapu apskati?

lupatu_lelle

Nu priekš lietotāja vulgaris pilnīgi pietiks ar Speciālists ieteikto.

Ja nu vienīgi lupatu_lelles padotā pēc nedēļas nenobļausies cālī, ka viņai pēkšņi nestrādā zip.lv un izpalīdzīgie cāļotāji pamācīs, kur meklēt

Speciālists
viens ir zināt kur mainīt, otrs, ka pašam lietot hosta failu ir neērti, jo ej nu uzmini kur darbinieki ir lūrējuši + ir lērums anonimizētājsaitu, lai apietu host faila līmeni ...

te prasās uz kārbas uzķīlēt kādu nopietnāku kontenta filtru sistēmu, iemēram

http://dansguardian.org vai http://www1.k9webprotection.com/

un pat ja zvērināts kompūtertārps pie šādas kārbas piesēdīsies, bez parolēm nekur netiks bez kārbas "total reinstall" ...

esmu darba devēja pusē un lupatu_lelles vietā labāk 1x noziedotu laiku lai atsauktu specu kas saved visu kārtībā un miers

NormaalsCilveeks (NC)

Speciālists

Mums darbā jaunatne staigā ar smārtiem ja mērķis ir panāk, lai darba laikā nesēdētu netā, tad grūti būs. Ja negrib, lai netā sēž caur darba kompi - vieglāk.

Viss, kas nenogalina, padara mani dīvaināku.
Detaļas blogā.

lupatu_lelle
A pateikt nevar? Nu ta aŗrī saki, ja velreiz ielīdisī zipā vai ss.lv būs sods

Pelnu circenu virsaitis

Dēmetra

A pateikt nevar? Nu ta aŗrī saki, ja velreiz ielīdisī zipā vai ss.lv būs sods

Nu pateiks, nu...pēc tam kas? Vai nu dzēsīs history, vai, lai lieki neķēpātos - izmantos incognito modu, kas ir vēl ērtāk..., vnk padotā paliks piesardzīgāka un pieskatīs, lai history neuzpeld nevēlamas lietas.

Darbs ir darbs un savas problēmas lai risina ārpus darba, pilnībā atbalstu boseni

Pelnu circenu virsaitis
Nu man kā darba nēmējam būtu bail uzrauties, pēc aizrādījuma. Nu mazums Boss pēkšņi ierodas, un diez vai tik fiksi izdzestu visu, kas dzešams.

es par to ka fiziski aizliegumi nestrādās. tie tiks apieti. ar vai bez palīdzības, nav svarīgi. cilvēks darbā stiepj gumiju. uzliksi mega ierobežojumus un neļausi stiept šādi, stieps citādi. kaut nagus grauzīs vai griestos blenzīs. vieniem palīdz, ja ar viņiem parunā un pasaka, ka tā nav labi. citiem nepalīdz.

kad visi darbi padarīti, īstenībā, neredzu nekā slikta, ja pasērfo tīklu savām privātām vajadzībām. vairāk vai mazāk mēs visi to darām. bet protams, nav pareizi, ja no tā cieš darbs.

0C 88 65 36 5C 65 14 8D B5 3E 47 D9 20 11 9F 90

vispār visi šie aizliegumi un biedēšana ir diezgan destruktīva. savā laikā strādaju vietā, kur neviens nekontrolēja, varēju kaut visu dienu vāvuļot, bet ir darbs un pienākumi, kurus jāizdara, tas diezgan labi strādā...ir stundas, kad nevari pietiekami produktīvi pastrādāt, tad pieķēros tas vakarā vai naktī.diemžēl gan ne Latvijā. Tagad esmu darbā, kur bosene ar kontrolē, pārbauda, strostē kā tāda sliktas kvalitātes učene un diezgan labi varu redzēt, ka kolēģi pat pirkstiņu nepakustinās no lieka, plus vēl diezgan zema lojalitāte....ir protams, kuri vienmēr atradīs kā izlavierēt un būs rukātāji bez kontroles... bet nu no darbinieka viedokļa varu pateikt, ka diez vai šie aizliegumi līdzēs

Mēmais

perpendikuls
Skatos, Tev cālis bijis aizliegto sarakstā 10 gadus.

Darba devējam nav jāapmaksā darbinieku izklaides. Zinu darba vietas, kur nav pieejas soc. tīkliem. Un nekas, visi lojāli, pieraduši, ka darbā maksā par strādāšanu nevis gurķošanos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18113335