JANVĀRELES-KARAMELES 2011/gatavojas lielajam gavēnim

Savitri

Slēdza Savitri: "Liekam jaunu lapu iekšā. :)".

Nez no kurienes uzradies tas
Klēpī ievēlies kamolīts mazs.
Saulē sārti vaidziņi tvīkst,
Vai lielāku laimi maz vēlēties drīkst?

Šeit pulcējas māmiņas, kuras savus mazuļus sagaidīja +/- 2011. gada janvārī!

Ja vēlies pievienoties sarakstam, norādi savu info boldā: niks/ vecums/ dzīves vieta/ kurš mazulis/ mazuļa dzimšanas datums/ dzimums.

Mūsu mājas lapa: http://karameles2011.webs.com/

Mūsu e-pasts: janvaris2011@inbox.lv – sūti savu bildi, saņem paroli un aplūko pārējās karameles! Uz inboxi gaidam arī dzemdību stāstiņus un mazuļu bildes.

Noderīgas saites:

Mazuļu attīstība pa mēnešiem

Zīdaiņu un bērnu drēbju izmēri

Cāļa forums par zīdaiņiem

Iepriekšējā pļāpiņa TE.

njurnja

Savitri

peciņa

Ja pasaule apgriežas kājām gaisā, nostājies uz galvas.

Babone

Cik saprotu Tu esi no Ādažiem. Uz Body Bike nodarbībam arī iesi Ādažos?

Starpcitu, Vēdiskajā filosofijā ir tāds rituāls kā Pumpsavana, kur gada garumā meitenes uzņemas dažās askēzes, lai īstenotos viņu kvēlākās vēlēšanās un patiesi ir tā, ka viss ievēlētais piepildās. Protams, neviena no viņām nekāro villu Spānijā vai kļūt par miljonāri, vēlmes ir pēc ģimenes, bērniem utml. Un, iedomājieties, cik gan grūti ir ievērot dažādas askēzes veselu gadu!

Tāpēc, arī gavēņa askēzes var veltīt kādam konkrētam mērķim vai vēlmei sev vai tam, augšā sakot - es veltu šo atteikšanos no "....", lai varētu iegūt "...". Tad ir lielāka motivācija noturēties.

Man, patiešām, visa esošā ikdiena ir viens reāls gavēnis, tik daudz atteikšanos no visa kā savu mūžu man nav bijis. Vienīgais, ko es varētu pacensties ievērot - nedomāt sliktas domas, bet, tad jau atkal sanāks dilemma - krājot to visu sevī.. jāpadomā, varbūt arī es tomēr varētu kaut ko apņemties.

njurnja

teite
tagad pampers baby dry, kas ir noteikti labāki(mums) par tiem huggies. Libero te nav. ekoloģiskie pampji jāpasūta no neta,jo tuvuma nav nopērkami nekur un ir neeeenormāli dārgi. Kas ir likopodijs nezinu. Zilo graudiņu protams, ka nav Velns, te pat kartupeļu cietes nav°

Un dzīvoties bez pampja- viegli pateikt. Nu es jau censos, liekam lupatinu virsū utml, bet vinai uzreiz tāds stress(ja vein neguļ vai neēd), kad bez pampja, ka uzreiz sākas kaku stihija un to visu nonstopa tīrot sanāk vēl vairak tikai saberzēt.

Ai... sajūta, ka lai arī ko darītu, nekas nav gana labi un ka es nevaru palīdzēt savam bērnam ar kaut ko, kam būtu jābūt elementāri. Bimba.

peciņa

Ja pasaule apgriežas kājām gaisā, nostājies uz galvas.

teite
kurā klasē, a,b,c? tā, man atmiņā ir palicis c burts, bet pēc klase.lv spriežot tomēr būs b, vismaz atpazīstu dažus tipus

teite

Nu jau paliek labāk. Cenšos dot pēc pieprasījuma viņam savu pupu un nedomāju par to vai ir pa ilgu pie krūts vai kā. Nu jau ir momenti, kad uzēd un ar laiku atlaiž manu pupu laižoties miegā. Vakar pārtraucu lietot Espumisan, izmēģināju to Enterokind liekas ka labāk patīk.

teite - ooo, paskat, mums te vēl arī rchv frakcija veidojas. un tu tur sabiji visus gadus (tad jau mums vienai otru vismaz vizuāli noteikti vajadzētu zināt, kaut pēc bildēm neliecies pazīstama)?

tā kā mani ēšana kā baudas avots ne īpaši saista, tad jau tiešām drīzāk būtu vērtīgāk apdomāt atteikšanos no 'cāļa' (un vispār datora), bet tad atkal es varētu auklēt savu sociālās izolētības sajūtu, jo, ja ne šī virtuālā komunikācija, tad ar ļoti retiem izņēmumiem vienīgie cilvēki, ar kuriem sanāk parunāties, paliek lielais bērns un cienītais. diezgan jau nu pabēdīga ainava. tad nu mana gavēņa apņemšanās varētu būt savas apkārtējās vides sakārtošana - uz manas sirdsapziņas ir jau divus gadus neizvākts mirušā tēva dzīvoklis. beidzot jāsaņemas, lai var sākt remontēt un padarīt apdzīvojamu. tā nu apņemos līdz lieldienām tikt ar to galā. nu ja, vēl vajadzētu piedomāt pie rūpīgākas un iejūtīgākas attiecību ar apkārtējiem kopšanas.

bet vispār, ziniet, par to gavēšanas štellīti ir arī mazliet cits viedoklis. latviešiem - tāpat jau apdomīgajiem un prātīgajiem - patiesībā šitās prāta, askēzes un upurēšanās lietas tik ļoti tāpat izteiktas, ka līdzsvaram patiesībā vajag tieši pretējo - vairāk saules, prieka, emocionalitātes un baudīšanas.

klau, a vai tad nav jau šonedēļ sācies gavēnis? man te draugi (pareizticīgie gan) masļeņņicu jau pagājušajā nedēļas nogalē svinēja.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113608