JANVĀRELES-KARAMELES 2011/gatavojas lielajam gavēnim

Savitri

Slēdza Savitri: "Liekam jaunu lapu iekšā. :)".

Sklara
es biju nopirkusi arī sabsimplex, bet tas neko nelīdzēja. tagad lietoju enterokind un viss ir ļoti labi, purkšķinās ne pa jokam

njurnja
nu jā, kā reiz tie Pampres un Hagiji bija vissliktākie manā lietošans pieredzē. un vēl daži, kas jums noteikti nav.

Likopodijs ir dabas produks, tipa ziedputekšņi, pareizāk sakot sporas, kas labi dakterē un neļauj mitrumam pieķerties. varbūt tev ir kāds, kas var atsūtīt/atvest? un zilie graudiņi imo vispār ir obligatorisks pasākums ikvienā mājā, īpaši ja ir bērni. par zeļonku nerunājot (tā noderēs vēlāk) kartupeļu cieti vari mēģināt pati uzmeistarot, bet tad daudz kartupeļus vajadzēs tak lai tev kāds no lv atsūta visu ko vajag! ā, tev tak ciermiņi brauks! vot i sastādi sarakstu ko lai atved! citādāk pa durvīm iekšā nelaid

njurnja

teite
zini ka uz mani te skatīsies ja izmantošu zeļonku? te tādu nelieto

peciņa

Ja pasaule apgriežas kājām gaisā, nostājies uz galvas.

njurnja
lai arī ko darītu, nekas nav gana labi hm... man meitas cāļlapā bija meitene, kurai bērnam bija nenormālās alerģijas izpausmes. un nekonevar padarīt. beigās viņa tika galā. bet ne jau ar bērnu. ar sevi. sākot sakārtot sevi, tika vaļā arī no bērna alerģijām. tur stāsts garš un līdz tam katram pašam ir jānonāk. esi lasījusi Lūli Vilmu?

teite
slinkums skatīties dzimšanas datusm jā, starpība ir maza, man piedzima 08.01.

Seraphim

Liela Pelnu diena-> 9. marts uzskatams par gavena sakumu

njurnja
Es ar zeļonku nabiņu smērēju, nu jā - skatījās kā uz ko nenormālu, a man po. Te vispār neko nabai nelieto. Vīra kolēgjim dažas nedēļas vecāka meitiņa - viņai kaut kas tur saaudzis, ka laikam operēšot. Tad jau labāk, lai skatās, bet es vismaz zinu, ka neiekaist.

njurnja

Ketiij
es nabiņu ja godīgi,tad arī ne ar ko nesmērēju. Sasmirdējās un pati nokrita Skatījos lai neiekaist protams. Ja būtu iekaisis... nez... ar šņabi laikam tīrītu.

peciņa

Ja pasaule apgriežas kājām gaisā, nostājies uz galvas.

Seraphim
mums (pareizticīgajiem) masļeņica šonedēļ!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113608