JANVĀRELES-KARAMELES 2011/gatavojas lielajam gavēnim

Savitri

Slēdza Savitri: "Liekam jaunu lapu iekšā. :)".

Seraphim
tu tur sabiji visus gadus tikai pēdējā klasē bija atšķirīgi viedokļi ar JJ par lietu būtību un pateicu uzredzēšanos.

es laikam garākā biju, ar garāko bizi, varbūt pēc tās atceries

z manas sirdsapziņas ir jau divus gadus neizvākts mirušā tēva dzīvoklis. oi, labāk nepiemini. man identiska situācija ar dzīvokli, kurā patrezi dzīvoju, pilns ar omītes mantām, kuras itkā žēl mest ārā, jo daudzkas vērtīgs vai nu materiāli vai emocionāli. šo kautkad priekšā stāvošo darbu vispār nepieskaitu pie ieplānotajiem darbiem, citādāk man visu laiku būs tā riebīgā sajūta par neizdarītām lietām (tā pat jau ir pietiekami ar ikdienā nepadarīto )

par gavēšanu pilnībā pierītu, jo es tiešām nezinu, kur vēl vairāk varētu sevi apcirpt, ja tā jau laika gaitā ir daudzkas atmests kā nevajadzīgs, neiespējams vai nepaceļams. man arī šajā laikā tieši varbūt gribētos kautko uz UH!

njurnja
un tevi uztrauc, kā uz tevi skatīsies? pasniedz to tā kā viņu izglītošanu! lai taču cilvēki arī beidzot uzzin ko labu

Seraphim
pastījos inboxā. atceros! vārds ar L gadījumā nesākās?

teite es laikam garākā biju, ar garāko bizi, varbūt pēc tās atceries - no jūsu gada vienīgā Laura, kuru varu iedomāt, ir Ziemele. Njā, sen jau tas skolas laiks, baigi nav prātā.

teite vārds ar L gadījumā nesākās - jā, jā, tieši vārds ir tas, pēc kā mani vienmēr visur atceras

Seraphim
nē, es savā gadā vienīgā! paralēlā klasē vēl gāja ugunsgrēka Gunārs, Rībens J. pēc kā mani vienmēr visur atceras man vienmēr baigi patika! domāju, vot forši, nenāk katru dienu vis pretī daudz L. (atšķirībā no mana vārda tagad )

Seraphim
paskaties draugos, kas nupat skatījies

teite paskaties draugos, kas nupat skatījies - neredzu. piedod, man nav statistika abonēta. vai nu tad tev vēstule jāraksta vai jāgrib uzreiz draudzēties

šogad tomēr laikam ir jābrauc uz Positivus, lai gan pēc pagājušā gada vairs negribējās. Bet, re, James atkal būs. Tā ka, Marcipāne, dod ausis

Man arī derētu uzsākt no k-kā atteikties - t.i. saldumi. Pati saprotu, ka nu jau pa daudz ēdu, bet jo vairāk domāju, ka nevajadzētu, jo vairāk gribas Un seko mūžīgā atrunāšanās... Es takš būšu beidzot Lv, un tur daudz kas sen neēsts un garšīgs Eh...

Un vispār, man vīrs tikko aozbrauca uz treniņu, tad atvedīs lielo un būs prom, jo rīt izbraukuma spēle, kas ir ļoti tālu.. un mājāš būs tika rīt vēlu, vēlu.. pa nakti.. pareizāk būtu teikt 7dien agri no rīta. Un es ne tikai palieku viena ar 2! bērniem (jau sagurusi no domas vien ) bet vēl man jāsāk krāmēt čemodāni. 7dien jau brauksim uz Berlīni, paliksim tur pa nakti un 1dien rīta pusē jau būsim Lv! Esi sveicināta Latvija

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113608