JANVĀRELES-KARAMELES 2011/gatavojas lielajam gavēnim

Savitri

Slēdza Savitri: "Liekam jaunu lapu iekšā. :)".

Bijām ārā,nu jūtos tiiik superīgi.Vēl pāris tādas reizītes un man vaigos atgriezīsies sārtums!!
Meitenes,kāda varbūt jau lieto aktivitātes paklājiņu?Man mazā par cik tik daudz neguļ štukoju iegādāt,lai ir kur nokausēt viņu

mes te visas uz saldumiem kritusas <<<-------------- busim sitadas

bet pa nopietnam- tas BUS GRUUUTI ! tapec tagad riju cik varu ..9.datums nav aiz kalniem

ever_ un Babone
Jūs esat no Ādažiem? Man tur draudzene īrē zāli Ādažu sporta centrā un 1dienās un 4dienās vada figūras korekcijas nodarbības. Agrāk strādāja par trenerīti tieši jaunajām māmiņām un arī grūtniecēm un vispāŗ vadīja aerobiku. Es atceros, ka Rīgā sievietes bija sajūsmā par viņu, jo bija vēl pluss, ka varēja iet ar bebukiem, bija auklīte kas pieskata... tagad laikam šī ekstra tur nav. Bet ja Jums interesē, varu iedot viņas tel.nr. viņa arī labprātīgi konsultē par to ko un kā ēst. Mana draudzene, ar kuru kopā gaidījām pirmo bebuku, pamēģināja Teica, ka pārēdusies no ēdienkartē norādītā, bet kg un cm samazinājās. Es pati pie viņas pēc padoma braukšu

pankuucinjsh
mana liela dama taipa pa istabu brala paklajinu un liek tur visus savus zverus un pati brizam izliekas par bebi

Kitten
konsulte pa telefonu vai vinu var dabut draugos? man to4 nideretu padoms veseliga esana.. tieis mos gaveni butu verts meginat?

bube
tapec tagad riju cik varu
nedēļu uz priekšu tā pat neuzrīsi

bube
mjā,varbūt piedāva viņu ielikt viņas leļļu ratos?

bube
Parasti jau aci pret aci Par tel. rakstīju, ja nu gadījumā meitenes grib pamēģināt pie viņas nodarbības, tad tur jāpiesakas. Bet ja vēlies, varu viņai uzjautāt, tip ,man vai manai draudzenei Jo toreiz mana draudzene dikti bija izplūdusi pēc meitiņas un tā bija vasara, kad mums sīkie dzima.. un ar vingrošanu kopā viņa ātri atguva smuku figūru. Šķiet, ka Rīgā viņa arī pasniedz nodarbības, bet neesmu īsti pāŗliecināta, vēl nesen Salaspilī arī pasniedza... Kopš vasaras neesam tikušās. Viņa pati ir 2 meitu māmiņa, plus izmācījusies psihologos, un tagad fizioterapeitus apgūst. Viens varenapķērīgs un apņēmīgs cilvēks

pankuucinjsh
mums vinai pat lelles nav kur nu rati

virs pec vakardienas vinas izgajieniem secinaja,ka lkm jau vajadzes iegadat,jo staipa ari autobenki un vizina pa dzivokli tur savu runajoso suni

bube
nu re,abas ar meitu pēc tam varēsiet ucēt bērniņus

pankuucinjsh

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113608