JANVĀRELES-KARAMELES 2011/gatavojas lielajam gavēnim

Savitri

Slēdza Savitri: "Liekam jaunu lapu iekšā. :)".
melindax

IceCream
Tas rakstīts tādēļ, ka D vit. ir taukos šķīstošais vitamīns un bez ēdiena neuzsūcas. Bet droši var pilināt arī tieši pirms vai uzreiz pēc barošanas.

Mīļumiņš    Māsiņa    Vecāki  

melindax

Savitri
Kas tā pa draudzi nepajautāju? Mums krustvecāki noskatītie ir luterāņi!

melindax

taa ir katolu baznica

melindax

Marcipāne
Skaidrs, paldies!

IceCream
ja godiigi, tad nemaz nezinu veel, bet iespejams, ka uz Marbella

Savitri
iespejams, vnk. vinu majas lapaa noraadiits tikai tas kungs, un, tad nu es tagad nezinu ar kuru es runaju

Tagad skatos māmiņkluba DVD "Viss par miedziņu", ak dies, tur rāda, kā mazulis (jau staigājošs), niķojas un negrib gulēt, mamma liek gultā, šis ceļas kājās, krīt, apsit galviņu pret gultas redelītēm utml. Aber es tik ļoti gaidu periodu, kad R. turēs galviņu, staigās utml., bet saprotot, ko tas reāli nozīmē, tomēr pierunāju sevi izbaudīt arī šo - zīdaiņa periodu.

melindax

Savitri
Ui, izstāstītu es te, kā mums iet vaļā, kad pusdienas miedziņš nāk, nemaz tik ļoti to vecumu negaidītu! Izbaudi vien šo laiku, kamēr mazais vēl nemāk runāt pretī un nemāk psihot! Tiesa, es ne tuvu neesmu ideāla māte, varbūt tāpēc mans dēls ir tāds ūdenszāle, kliedzējs un vsp. ļoti emocionāls, bet, cik vsp. ir nācies lasīt, katram vecumposmam savi plusi/ mīnusi un problēmas!

njurnja

a to D vitamiinu var arii nedot? Te nav pienemts piem

peciņa

Ja pasaule apgriežas kājām gaisā, nostājies uz galvas.

melindax

njurnja
Mūsu platuma grādos dod dēļ salīdzinoši niecīgās saulesgaismas, bet arī ne visiem. Jo vairāk bērns tiek saulītē, jo vairāk izstrādājas D vit. Jāskatās avotiņa lielums, kājās tibia et fibula stāvoklis - ja nav tieksmes veidoties O vai X kājām, tad ir ok!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113608