JANVĀRELES-KARAMELES 2011/gatavojas lielajam gavēnim

Savitri

Slēdza Savitri: "Liekam jaunu lapu iekšā. :)".

Es atkal par tiem pamperiem, tikko Huggies reklāmā iekš Māmiņu kluba DVD tika pateikts, ka māmiņas pieļauj kļūdu, iegādājoties tādas autiņbiksītes, kas pārsniedz mazuļa pašreizējā svara robežas, jo tad var rasties noplūde. Lai izvairītos no noplūdēm, ieteicams pāriet uz nākamo izmēru, kad bērniņa svars pietuvojas maksimālajam svaram, kas norādīts uz iepakojuma. Hmmm... Lai arī Huggies Nr. 2 ir līdz 6 kg laikam, man jau tas šķiet nedaudz tā kā par mazu...

melindax
Bet iekš UK taču arī nav diez ko daudz tās saules, ne? Vai D vitamīns kaitētu? Un cik tad daudz saulei jābūt?

mazuminsh

njurnja
Mums teica,ka jadod ar seit D vitamins,jo seit jau saulei vel mazaka aktivitate.

aptieka bez receptes var nopirkt,drosi pie jums ari ir!

melindax

Savitri
Šitik maziņiem ļoti bieži ir resnākas ciskas (nekā ražotājs paredzējis), un mazā izmēra pamperi griežas iekšā - novelkot pampi var redzēt tumšas, sarkanas iespiedušās rievas no pampera maliņām. Tādēļ jāņem nedaudz lielāks izmērs, nepārspīlējot. Manai beibei ir nepilni 5kg svars, bet liekam pampjus no 4-9kg nu jau 2 nedēļas un nav nekādu noplūžu, jo lielāka uzsūcošā virsma. Vnk. jostiņa stingrāk jāaiztaisa un obligāti jāizvelk pampera maliņas ap ciskām - ja kaut vienā vietā būs uz iekšu, visdrīzāk plūdīs garām.

Mīļumiņš    Māsiņa    Vecāki  

melindax

Savitri
Lai pietiktu D vit., Grieķijā laikam jādzīvo! Ir daži bērni, kuriem pa 2 pil. katru dienu jādod.

Mīļumiņš    Māsiņa    Vecāki  

mazuminsh
mums kareiz recepti vajag te

Babone

Atskaitos arī es....

Šodien bijām pie doka. Svars + 1 kg un + 2 cm gandrīz pa mēnesi. Potes nedabūjām. Mūsu doka sāk potēt no 3 mēn. vecuma. Toties dabūjām nosūtījumu uz galvas un vēdera dobuma sunogrāfijām. Doka teica, ka drošības labad viņa sūta visus bērnus. D itamīnu arī izrakstīja... rīt sāksim lietot. Masāžām viņa pagaidām neredzot nepieciešamību.

Mazajam jau ilgāku laiku ir kaut kas līdzīgas iesnām. Nu tad tiku skaidrībā, ka tās nav iesnas, bet gan piens, kas viņam kaut kur paliek starp rīkli un degunu. Risinājums - barot tikai sēdus (ko es arī daru) un sekot līdz, lai barošanas laikā ķermeņa augšdaļa ir pacelta augstāk, nekā pārējais ķermenis... un arī gulēt ir jāliek ar piepaceltu ķermeņa augšdaļu.

Vēl lieta, ko šodien uzzināju - mazajam dažreiz ir sarkani vaidziņi. Rezultātā doka ieteica man nelietot uzturā biezpienu (ēdu katru rītu brokastīs) un treknos sierus Rezultāts neizpalikšot!!!

Babone
un arī gulēt ir jāliek ar piepaceltu ķermeņa augšdaļu.

Tas ir kaa? Ar spilvenu?

Babone

Gaidām atskaiti no slinKotājām...

mazuminsh

bube

katra valsti savadak...seit jau agrak par D vit. vispar neko neteica,tas tik nesen paradijas!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113608