OKTOBRIS 2010 - ziemas un puņķošanās beigu gaidās

engaa

Slēdza engaa: "jauna lapa".

vienu brīdi te kāda ieteica kumelīšu novārījumu zem segas paelpot (bet uzmanīgi). Atceros,ka rezultāti esot bijuši labi.
Es darīju tā, ka virtuvē aiztaisīju durvis, noliku krēsliņā uz veļasmašīnu, kurai blakus stāv plīts un liku katliņā vārities piparmētras ar kuemlītēm. Mums ļoti palīdzēja, vismaz uz kādu laiku atnāca vaļā ..

Zuse
un šitā tik ballējas un ballējas

Artemiida
Starpcitu bija gan , jo viena no tām meitenēm, kas tur bija - Agnetu pirmo reizi redzēja un tāpē uzdāvināja un vēl dabūja Konfekšu pušķi Lai mazajai caur manu pienu tiek

Bet pārējiem gan jāiet atpakaļ prasīt

engaa
Es jau būtu varējusi iet atpakaļ, bet nu nēeee, man 12 martā vēl uz V.D. svinībām jāiet Es šodien godīga, sēžu mā Artemīida mani jau piedzirdīja , nu palīdzēja, pietiek kādam laikam Kā jau minēju mans ATO ir apmierināts

Zuse
Artemīida mani jau piedzirdīja , nu palīdzēja,
kurš kuru tur dzirdīja?

Consultor homini tempus utilissimus

monaa

Man gan sodien ATO, tā sagribējās glāzi laba sarkanvīna

Patiesību saka tikai tie,kuri nebaidās par sekām!

puikiņš

monaa
mums ar viss sākās ar glāzi vīna....

monaa

Artemiida
Es jau te vienu vakaru kopa ar EX paniekojos ar vīnu! vairak par glāzi man nevajadzeja lai mele saktu neklausīt!

puikiņš

mans ATO uz tīru (nešķaidītu) mantu ir apmierināts pilnībā, šodien iespēja sēdēt un par dzimšanas dienu iedzert manu mīļāko rumu, bet nav uzdzeramā un pat slinkums tik liels, ka pakaļ nespēju aiziet! un labi, ka tā ..

mums ar viss sākās ar glāzi vīna....
Vo, vo!!!!!

Labi,saldus sapņus jums, dāmas

Zuse
bet ko vajag,to vajag

monaa

kikii Uz Rū pusgadiņu!

Krabiic piecmēnešniekā!

puikiņš

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113769