OKTOBRIS 2010 - ziemas un puņķošanās beigu gaidās

engaa

Slēdza engaa: "jauna lapa".

rabuu
labāk rīt sameklējiet FT/masieri, kas ierāda
jā, mēs jau sarunājām, šodien vakarā gaidam.

mums beidzot un dikti dikti lenam atgriezas veseliba zinot, kas tas par mocibam, turam par visiem musu lieliem un maziem slimnieciniem

a mazais pa nakti celas ik pa 2h, laikam jau nevar gribet visu

Es savam vīram ar vakar izteicu publisko FUI, jo viņa māsa pat mani apsveica sieviešu dienā, a šis - nea Kad pārmetu, ka jāsaņem sveicieni no viņa māsas - nevis no pašas vīra, tad šis aizbildinājās ka neesot bijis laix, kad pat to puķi nopirkt, kam es gluži nepiekrītu, jo tas, ka bijām kopā visu dienu vēl nenozīmē, ka nevarēja atrast kādu brītiņu, lai nopirktu puķi un veikalā ar mēs vakar bijām!!! FUI viņam. Ceru, ka mož šodien par vakardienu ko dabūšu, kautgan pazīstot viņu - diezin vai! Un stūlbākais ir tas, ka gribās uz viņu dusmoties, bet es nemāku ilgio saglabātto dusmu sevi Pašai uz sevi taga par to dusma

Sandy
kļūs laukā siltāks, tad jau arī oma un veselība būs uz urrāā

Baigais vējš izskatās laukā, bet es biju ieplānojusi pastaigas pēc bērnam pavasara cepuri nopirkt.. ehh, laikam tomēr neiešu

aaaa, un sestdien iešu uz hokeju! izvēdināšu galvu, izfanošos labākais tajā visā, ka iešu fanot kopā ar savu tēvu un abiem lielākajiem dēliem, mazākais paliks ar manu mammu, vīrs atkal brauks bļitkot

Zuse
vismaz izteici viņam skaļi ko par to domā

Zuse
tavējais strādā mājās?

es savas Sieviesdienas tulpes dabuju jau 7aja un kaa par baigo brinumu ari miksto zaki parasti manejais aizmirst tadus niekus ka varda dienas, sad tad ari dzimsanas dienas, bet vot peksni kkadus 26menesu-kazu-jubileju atceras man gan nakas pastastit, ka mes luk atceramies 8.martu, ka maija ir mates diena utt nezin vins, it ka

Kāds ir Jūsu augstākais sekmīgi iegūtais izglītības līmenis?

9 - Nemāku ne lasīt, ne rakstīt

Labs, ne tautas skaitīšanā atbildes variants!!! Kā lai to izlasa kurš nemāk lasīt????

gunnta
Nē - robežsargs kam darbs pa maiņām, piemēram, šodien viņš i darbā!

un beidzot pildās anketa! Tā, ka nebūšu pie nepieskaitāmajiem

Zuse
Man tētis riktīgi labi pildīja, spaidīja uz dureni visu un pēc tam dusmojās, ka šim met laukā, ka tā vai šitā nevar būt utml ..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113769