✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 uzsmaida pavasarim!!!✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.

Labrīt,manējā shodien ārēstēja suņuku no rītā gultā ar Rapunzeles matiem un dziedāja( nu mēģināja nodziedāt-sanāca gadndrīz pareizi) šito dziesmu...man aces bija šitādas

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

ak jā Ventucim daudz laimes V-dienā

tāl-tālā nākotnē sievasmāte2

Elzochka

A man likaas, ka es te shoriit jau ierakstiijos

Nu, tad dublis Nr.2

Mees shodien ar Elzhukub iesjaam kastees salaatus, dilles un ieseeju vienu pacinju gurkjus...man kaut kaa aarkaartiigi gribas, lai meitenes var vienkaarshi pieiet pie gurkju dobes un panjemt pa kaadam mazam gurkjiitim, taapat vien. Tagad tik padomaaju, ka gurkjiem tak vajadzees pleecvi paari...taa mans Gaujas daarzs leenaam paarveertiisies par daarzenju dobi

Viena viltiiga 4-gadniece un maza maasa, kura dzimusi 10-taa gada aabeljziedeeshanas laikaa

Elzochka

Elzhukam shoriit t vairs nav un ljoti ceru, ka taa ar paliks un esam uz vesewliibas celja

Suutu visiem, visiem maziem un lieliem slimniecinjiem

Viena viltiiga 4-gadniece un maza maasa, kura dzimusi 10-taa gada aabeljziedeeshanas laikaa

Elzochka

Minka-zakis

Mums baigi skaista bildiite lapinjas saakumaa Jaacer, ka tas pasteidzinaas pavasara iestaashanos arii pie mums

Cik super lapiņa nosaukta & noformēta! Minka-zakis

Ventam

Uuuuuun maģiskie īkšķīši visiem, visiem, kam aktuāli

p.s. Mēs to mazā meitieša vīrusu visi pa kārtai izcepinam - viens meitietis, otrs meitietis, vakar arī bračiņš izcepās uz 39 grādiem, un man arī uznāca baigais drebulis, ka iedzēru karsto drinku un līdu zem segām. Šodien jau dzīve rožaināka gan man, gan bračiņam

Bet vispārīg, esmu pavasara-vasaras noskaņās jau kādu laiku jo entuziastiski sagādāju trinīšiem atbilstošas drēbju kārtiņas un apavus! Nu jau, šķiet, viss ir. Tā teikt, izmantoju lietderīgi vēl pēdējās māmiņalgas...

Un patiess jociņš - mazā Šarlotka un lielais Rafiņš šovasar sanāk vienādu izmēru drēbēs

Elzochka

Ventinjam daudz laimiishu vaardinjsvetkos

Ewuxe
Juusmaajaam pienaakas ar

Ewuxe
Es ar jau izvilku dreebiites, kuras dabuuju Ruutinjai mantojumaa no darba koleegjes....mana jaunaakaa buus visskaistaak gjeerbtaa no mums visiem Un par izmeru - vispaar inteersanti ir arii tas, ka Elzhuks uz 1 gadinju ziemaa vilka to kombinezonu, ar kuru Ruutinja man tagad gulj ratos....nu labi, kaajinjas bij iesleeptas, bet Elzhukam toreizi kaajinjas bij kombisham klaat pieliekamajos zaabacinjos. Augumaa un svaraa gan vinjas iet dikti liidziigi abas - kaa bij Elzhuks, taa tagad Ruutinja...nez, vai man tagad kaada lielummaanija uz abgjeerba lielumu piemetusies lai gan nu jau peec 1 gada vecuma siicis vairs tik strauji neaug kaa pirmajaa gadinjaa. Veel noleemu, ka braukshus skatiities uz Huppu vai vispaar uz bodeem - varbuut varu uz atlaidees nopirkt kaadas kombinezona bikses lielajai naakamajam gadam, lai naakamais gads muus nepaarsteidz nesagatavotus Mazo jau gaida 80-taa izmeera ziemas kombis naakamajam gadam, ari dabuuts mantojumaa.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113824