✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 uzsmaida pavasarim!!!✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.
Mazuliite Ruu

Sveikas!

A mums pie mājas jau sniegpulkstenīši lien ārā! Piegāju pie dobes palūrēt vai nav un ir gan! Forshi! Pavasaris patiešām tuvojas!

Man lazarete joprojām un neredzu galu.. naktī E uzleca ritīgi augsta t, nemērijām, bet nu karsts bija nejēgā un pagulēt nevarēja. No rīta ar tāds saguris bija, bet nu pēc zālēm un auksta dvielīša uz galvas jau atžirga. Kaut kāds āpāc, manējie šitik ilgi nekad nav slimojuši, nesaprotu, kas šogad notiek. L. jau arī vēl t. Līdz šim uz vienas rokas pirkstiem varēju saskaitīt visas E slimošanas, nesaprotu, kapēc šogad tik ilgi - veselu nedēļu jau un gala vēl nav.

Vitux
Tavai meitiņai arī - kā arī visiem pārējiem, kas joprojām netiek uz pekām!

un paldies par īkšķīšiem maniem mīluļiem!

Ventam vārdiņdienā - !

1 2

Mazuliite Ruu
kā es tevi saprotu.. nesen sazvanīju savu doku un teica lai mēģinu novilkt līdz rītrītam jo mums kamēr zāles darboja ir ok, bet līdz ko iet uz beigām tā ne saukta ne gaidīta temp. klāt...

tāl-tālā nākotnē sievasmāte2

mēs atpakaļ no izlaidēm. tā multenīte bija tik jauka. vispār es neatceros, ka kādreiz J būtu kino bijusi, nu varbūt kaut kad, kad māsas vēl nebija. ž sākumā grūti bija pierast pie skaļums, bet kad jau aprada, novilka cepuri un bija ok. multene tiešām ļoooti jauka, es pat apraudājos. un latviskais ieskaņojums ļoti kvalitatīvs

tiem, par kuriem mammuči te šodien pasūdzas - nu jābeidz tā slimošana, jābeidz!!

neslimojam

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

Jaunā
Rapunzeli skatijaaties,ja? Ta ir tagad mūsu mīļākā multene..tā patīk Un prieks,ka rūķītis ziemassvētkos lelli ir atnesis,jo trāpīts ir vairāk nekā desmitniekā

Minka-zakis
man arī pašai ļoti patika...

Jaunā
J solijās man ''sadziedēšanas'' dziesmu telefona zvanam ieladeet-tas jau ir līmenis .. bet tiešām,kopš

šorit meita iedziedājās,visu laiku galvā skan

Minka-zakis
jums ir tā multene?

Paldies par īkšķīšiem

Elzochka Un par izmeru - vispaar inteersanti ir arii tas, ka Elzhuks uz 1 gadinju ziemaa vilka to kombinezonu, ar kuru Ruutinja man tagad gulj ratos (..) nez, vai man tagad kaada lielummaanija uz abgjeerba lielumu piemetusies

Starp citu! Pirms pāris dienām mazā meitieša lapiņā panesās tieši tāda tēma - kas notiek ar drēbēm vai māmu acīm, ka pirmajiem tikuši vilkti knariņizmēri, bet otrajiem/trešajiem par izmēru/diviem lielāki Diskusija vilka uz to, ka tās drēbes (vienalga, pietaupītais vai jaunās) vienkārš skapī saraujas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113824