✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 uzsmaida pavasarim!!!✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.

Elzochka Mazo jau gaida 80-taa izmeera ziemas kombis naakamajam gadam
Un viņai derēs NĀKAMAJĀ ziemā???

Manējam jau šobrīd ir 80.izmēra kombis, un tā, ka pa riktīgo der! (Takš Vitux dotais 74.izmērs jau aizceļoja pie nākamā valkātāja, pa ziemu pirkām lielāku.) Un vispār, manējam tagad visām drēbēm ir 80-86.izmēri. Tālab jau saku, ka vasarā abiem ar Šarlotku vienādi - 86/92

chavas, miiljaas maamuliites! sajuutas, ka sheit nav buuts veselu muuzhiibu.

Sarmuc, miilji sveicieni tev!!!!

Visiem, visiem, visiem daaaudz Ruu par E uzrakstiija kaa par H.... tomeer mees neesam veel uz veseliibas tacinjas atpakalj. tik drausmiiga T nezinu kad buutu bijusi. un tik gruuti slimojaas, nu dikti smagi. shodien gan atkal izskataas, ka labaak tomeer, nakts jau ar bija vieglaaka.

tam visam pa virsu es vakardien aizbraucu viena pati uz veiciishiem un sapirku lupatinjas sev un saulenes, un maku jaunu.

Jaunā
Minka-zakis
sho multeniiti tieshi vakar mekleeju prieksh H, neatradu, gribaas blue ray. varbuut, ka nemaz nevajag taa censties. nu vakar vispaar H. aplutinaaju, sapirku graamatas. braucu no riita uz tesco, jo vinja prasiija iepr. dienaa kruasanus un apsoliiju uz brokastinj svaigus nopirkt. aizbraucu, panjeemu kruasaanus, zemenes, mellenes un uzgaaju labaam graamatam ar atlaidi. origjinaali maksaajushas 19.99, man beigaas sanaaca pa pieciiti. ir tagad H. pirmaa Biibele un meitenju graamata ar pasakaam un dzeju. smuki.

H ♥♥♥ L

aaa, un, Mink', lapinja jauka!

H ♥♥♥ L

lillis
Nu tu dod,kaa var mekleet diskos filmu,kuru veel kincii rada?

jauna

mums ir nokačāta multenīte( pirātiskais)jo dikti gribeejaas skatiities un skatiities,bet shii ir multene,kuru nopirkshu arii diskaa,kad iznaaks-obligāti Mums jau angliskaa versija.

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

Minka-zakis
katrs "dod" pa savam. gan tu ar kaut kaa. es par sho pat neaizdomaajos. liekas, taa filma jau sen kiniishos. tad jaaiet uz kiniiti buus.

H ♥♥♥ L

A par lapiņu-gribējās kko jauku tai ieilgušajā ziemā

lillis
es ''dodu'' pa tiesho-kaa vienmeer ,bez aplinkiem bet tu neņem ļaunā,labi?

Minka-zakis
da nee, es jau neapvainojos ar. es te par tavu sirsniigo briiniishanos.

H ♥♥♥ L

lillis
de es jau nemaz nebriinijos,es tik gribeeju taa pateikt smuki skan..tiešām,neko sliktu nedomaaju.

Taisnojos

lillis
Minka-zakis

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113824