✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 uzsmaida pavasarim!!!✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.

lillis
tu dziedi to dziesmu no šurika piedzīvojumiem?

Jaunā
kura taa ir? nee, es to no kavkazskajas pljennicas - ljaaaa - lja - lja - lja -ljaaaa - la - ljaaaaa.....

H ♥♥♥ L

lillis
nu tā pati tak, koes domāju. šuriks tak tur ar to meiču kopā + ēzelītis pastaigājās

Jaunā
ak, nu skaidrs. bet jebkuraa gadiijumaa, tanii briidii veeel nedziedaaju, tik balsi iesildiiju. nu jau gan maajai jumts celjaas no mana lja, lja.

H ♥♥♥ L

labriit

Man krievalodas bukšķieŗšāna vienmēr sagādājusi problēmas...Tipas garās rīmes iet man secen

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

Minka-zakis
man ar tapat

Children ask better questions than adults. "May I have a cookie?" "Why is the sky blue?" and "What does a cow say?" are far more likely to elicit a cheerful response than "Where’s your manuscript?" "Why haven’t you called?" and "Who’s your lawyer?" Fran Lebowitz

Un vispār es ceru uz ļoti,ļoti daudz ziediem..ja nedabūšu..iešu pati pirkt ..man vienkārši ir plānā ienest istabā pavasari-daudz

Un Fricija,tu beidz ņirgāties par vājākajiem

H ♥♥♥ L

Naktī bijis nulle graadi...un tas piedod šim rītam tik patiikamu pavasara smaržu..riktiigi ar beerniibu asocieejas,kad gaajaam no riitiem uz skolu-zaaliite balta,bet sauliite silda un peecpusdienaa peec skolas,jau puspliki vareeja skraidiit..kaa man patiik taadi riiti.

maneejaa aizgaaja conversenees uz daarzinju-dikti gribeeja,bet laikam peedeejaa reize,kad uzvelkam,jo man kkaa no malas likaas,ka kaaja izskataas nesameeriigi proporcinaali maza

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113824