∞ ∞ ∞ 2008 AUGUSTS ∞ ∞ ∞ Pavasara gaidās --/--@

Medianoche

Slēdza Medianoche: "pilns.".

grigze
otrdienas vakarā lielā pārbraukšana, tā ka tev frizēties būs jābrauc uz Mori

rullēju

grigze

Ievinja-Sievinja
Forši. Ta jau sālsmaize ar pie reizes.

grigze

rullēju

Sveikas!

Oi, ka es pieēdos, ka tagad tāds viegls sagurums!

Ievinja-Sievinja
Labas ziņas!!! Super! Es arī gribētu aizbraukt pie Tevis ciemos, bet gan jau...

grigze
Kā Olītim? Ir labāk?

grigze

Amne
Es arī pieēdos. Olītim atkal labāk. Baigi nogulēja, čīkstēja, raudāja, teica, ka sāp viss, bet nu jau laikam atkal t nokritusies. Vismaz staigā. Čīkstīgs jau tāpat vēl.

grigze
Nu labi, ka vismaz viņam jau vieglāk!

Mēs drīz jau iesim vanna, tik es pēc ēšanas vēl neesmu! Tāpēc vēl kādu laiciņu atpūtīšos un apskatīšos kā bērni dzied! Man jau A ļoti patīk!

grigze
prieks, ka veiksmīgi aizceļojāt!

moš Olis kādu gripu pa ceļam noķēra? lidostas tak gana sabiedriskas vietas...

Mums šodien pie dakteres jāiet, skatīsimies, kā tur ir, vai varam atgriezties dzīvē vai vēl jāatgūst spēki. Nosvēru Terēzi, pa vienu slimošanas nedēļu nometusi kilogramu svara! Cerams jau, ka ātri atgūs zaudēto, es tik šokā, ka tik daudz, jo vemšana + caureja bija tikai kādas trīs dienas kopā.

Zirne

Labrīt!

Es pēc ilgiem laikiem darbā. Nu, ne pēc ilgiem - 4 dienas biju mājās. Petra šodien bērnudārzā ieradās pirmā. bija tīri apmierināta, jo varēja pie visām mantām tikt.

Sveikas!

Zirne
Cik saprotu, tad Petra īpaši neprotestē pret dārziņu? Kā viņai veidojas attiecības ar citiem bērniņiem? Starp citu, dejās jauna uzņemšana izsludināta Ričards šodien pa ilgiem laikiem aizgājis ar auklīti, jo mana pašsajūta ir briesmīga, tikko biju nodot asins analīzes un pierakstījos vakarā pie dr.Pavlovas uz vizīti...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113837