∞ ∞ ∞ 2008 AUGUSTS ∞ ∞ ∞ Pavasara gaidās --/--@

Medianoche

Slēdza Medianoche: "pilns.".

Ievinja-Sievinja
Veseļojies ar' Vīrs nevar slimības lapu paņemt, lai Tev nav vienai viss jādara, tā taču to slimību var riktīgi iestaigāt

Zirne

Identity
Pie dr. Pavlovas ādažos? Vai citas? Petra pašlaik tā rezervēti ar citiem bērniem darbojas, audzinātāja teica, ka vairāk vēro. Nu, tur viena meitenīte bija ļoooooti priecīga, ka Petra sākusi bērnudārzā iet, jo pārējie, laikam pašlaik ir puikas.

Sveikas!

Skatos ka jātur par mammukiem Ieviņa - Sieviņa un Identity.

grigze veiksmīgu nokļūšanu galamērķī un par Oliveru - nedomā ka tā tāda aklimatizācija viņam?

Nobody has ever measured, even the poets, how much a heart can hold

elemelekaramele
Man liekas ka 1 kg ir daudz, bet ja apetīte ir atgriezusies, tad arī svaram vajadzētu strauji atgriezties. Linda pēc vēdervīrusa ļoti labi ēda kādas 2 nedēļas, tad atgriezās normālā ritmā.

Linda ir pasākusi plika gulēt. Laikam noskatījsies no mammas un tēta Vienīgi gribot negribot nākas slēgt radiatorus un tas nozīmē sausu gaisu, un atkal no rīta kaut ko krekšķēja.

gribēju pēc ilgiem laikiem pasēdēt cālī, bet laikam tomēr nesanāks mēs nevaram ar emīlu sadalīt datoru.....

nekija

Kā jums iet?

Zirne

nekija
prieks Tevi redzēt! Pastāsti, kā jums iet?

Medianoche
Zirne

pa lielam mums viss normāli tikai daudz slimojam janvārī bijām dabūjuši vēdera vīrusu, tagad arī sēžam mājās ar komplektiņu "konjuktivīts&puņķi&klepus&kakls"... bet nu jau ir labāk

es pat nezinu, ko stāstīt tik daudz kas ir noticis emīls iet reizi nedēļā uz baseinu, divreiz nedēļā ejam uz rotaļu skoliņu. runājam jau daudz maz saprotamā valodā normāli ejam uz poda, pa nakti gan vēl liekam pampi, jo nevaram atteikties no pudeles ar pieniņu (tā gan laikam vairāk mana "problēma", ka nespēju pamainīt vakara rituālu....). nu tā kaut kā

kas jums te jauns?

nekija
Izskatās ka Augusts2008 septembrēniem, izņemot Raineru - garšo piens Kā jau pastarīšiem pienākas. Mēs tieši pagājušo nedēļ ar Identity apspriedām pudeļu un piena dzeršanas tēmu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113837