∞ ∞ ∞ 2008 AUGUSTS ∞ ∞ ∞ Pavasara gaidās --/--@

Medianoche

Slēdza Medianoche: "pilns.".
grigze

Zirne
Pagaidām ar roku rakstu. Pēc tam tev sūtīšu datorā protams. e-pasts man ir ļoti oriģināls - grigze@inbox.lv . Vispār nev nemaz tik viegli pierakstīt. īpaši, ja katram ēdājam kaut kāda savanianse atšķirās. Rakstu tikai par sevi un bērniem, jo ko ēd vīrs, nezinu. Nu apmēram jau to pašu, ko mēs, tikai citos laikos. Nu piem pusdienas ar vakariņām viņam apvienojas vienā reizē vakarā.

Zirne

grigze
Nu, par vīru, ja iznāk, pieraksti tik, cik pamani, ka šamējs ēd. Visas nianses tiks ļoti novērtētas. Ar roku super, būs personiskāks piesitiens.

Vispār man pašai arī jāsāk pierakstīt. Skatos, ka info baigi vērtīgā sanāk.

grigze

Zirne
Nu es varu nosūtīt arī tev katru dienu. To ar roku rakstīto nedošu. Tas ar zīmuli rakstīts, man vien saprotamos saīsinājumos utt...... Jāraksta arī, cik daudz apēdam? Labi, gaidu ē-pastu.

Zirne

BuBuu
tiešām laba ziņa!

Petra pirms pāris dienām bija knupi mantu kastē atradusi, tad nu pusdienu staigāja ar knupi mutē. Protams, tad, kad knupis būtru noderējis, viņa to spļāva ārā.

Zirne
ui, laikus gan es šaubos, ka piefiksēšu

Zirne

Bibiana
Laikus nevajag. Galvenais - ēdiens. Nu, skaties, nav jau spiesta lieta, varbūt vienkāŗsi pašai interesanti.

grigze
Aizsūtīju.

grigze

Zirne
Tad es varu sūtīt par vakardienu un šodienu jau tagad?

A, mēs sestdien aizvedām mūsu princesi uz vienām nodarbībām, tur dzied un grāmatas skatās un nedaudz no dejām, viss angliski, nu tulkojumu pasaka latviski, tā jau forši, bet nesanāks vairs vest, tur palikušas vēl tikai 4 nodarbības un bērns ņēma un saslima. Pirmās 20min viņa pavadīja ar seju manā padusē Pēc tam jau atvērās un bija gatava ar citiem aplī stāties un roku dot un mēģināja pat darīt, ko liek.

Zirne
es vēlāk saņemšos un uzrakstīšu, tagad man galva sāp, iešu prom no datora

Zirne

grigze
Sūti tik šurp!

Bibiana
Jums daktere bija? Kas ar slimošanu?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113837