∞ ∞ ∞ 2008 AUGUSTS ∞ ∞ ∞ Pavasara gaidās --/--@

Medianoche

Slēdza Medianoche: "pilns.".

Dacinators
tātad mēs neesam vienīgie... es jau domāju, ka visi sen ir atteikušies no pudelēm, tikai mēs vēl turamies man gan šobrīd ir plāns, kā jāsāk lēnām beigt. bet iesākumā mēģināšu emīlu dabūt atpakaļ viņa gultā, tad nedot pudelīti, un tad nelikt uz nakti pamperi.... tā pa drusciņai, palēnām. un ceru, ka līdz 3 gadiem mēs būsim tikuši prom no pudeles un sakārtojuši visu pārējo, un mans slinkums varēs uzgavilēt, jo katru dienu vairs nevajadzēs sterilizēt pudelīti

emīls man tikko rāda savā krāsojamajā grāmatā, ka re ku esot "enenaus", bet bildē ne ta veco laiku radio, ne ta kaut kāda kaste... es prasu, kas tas tāds ir? viņš man saka, ka "mājās e ku" un parāda radiatoru... un tā man katru dienu

Zirne

nekija
A, Tu pa mājām pati dzīvojies?

čau visām! man šodien brīvdiena. tik pēc vakardienas riģipša likšanas pie griestiem šodien roka tirpst, vēl biju paspēju šodien pašpakteltēt, bet pārējais jāatstāj citām dienām, negribās roku sabeigt Betiņa šodien pa b/d. kamēr nav mājās laikam būs jāiet kārtība ievest, no tiem remontiem viss vienos putekļos

nekija
katru dienu vairs nevajadzēs sterilizēt pudelīti
a kāpēc pudelīte katru dienu jāsterilizē? Pārējos traukus tak arī ik dienas nevāram un nesterilizējam - vnk nomazgājam un viss....

Zirne
jā, pa māju. strādāju arī mājās. pa dienu gan nekas jēdzīgs nesanāk, tad nu vakari/ naktis atkal manējie... šad tad, kad vajag, vedu emīlu auklītei pa vakariem, uz pāris stundām, citreiz brīvdienās arī atstāju pie auklītes, ja neatbrauc ciemos kāda ome vai krustmāte

Ittux
nu, varbūt ne katru dienu sanāk, bet man regulāri ir tā, ka es lieku gulēt emīlu, pudelīte izdzerta paliek pie gultas, es aizmiegu, no rīta tā tur tāda iekaltusi stāv... un man gribas sterilizēt pēc mazgāšanas

sonny
malacīte

Zirne

nekija
Strādā mājās - tas gan forši. Gan jau brīžiem pagrūti arī.

Zirne
protams, ir savi plusi un ir mīnusi. bet es šobrīd nevaru sevi iedomāties sēžam birojā no 9-18, un vakarā stresot, vai paspēšu izņemt emīlu no dārziņa/ auklītes...

viegli tiešām nav bet es to esmu šobrīd izvēlējusies kā sev pieņemamāko modeli, un attiecīgi mēģinu ar to sadzīvot un izmantot to, ko varu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113837