august SEPTEMBER 2010 october november december ... :D

eljuks

Slēdza eljuks.

meegjinaaju ar savu pienu - meita shaaaauuuusmiigi apvainojaas par taadaam proceduuraam.

Daciite00
Problēmas ar sirsniņu..

A woman who doesn't wear perfume has no future...  Coco Chanel

Mazais pumpuriņš

Pufis
man homeopāts teica vairākas reizes dienā ar savu pienu, bet nu nevis pili,bet pipeti(es ņēmu , cik iegāja ar vienu ievilcienu), bet nu atsūkt jāatsūc jebkurā gad,. lai neuzkrājas.

Clementine

pamēģiniet slavēšanas dievkalpojumus, mēs ejam, kad ir un ar visu meitu. viņeim bišku savādāka kārtība, bet man ļoti patīk.

meita vai nu iekoda mēlē vai lūpā, mutē bij asinis

Viss notiek tā kā tam jānotiek

bpukite
turieties, lai viss pa smuko!

Pufis
manējā bij smuki iemācījusies norīt - papildus piens

Viss notiek tā kā tam jānotiek

Magnetinsh
bez vajadziibas es punkjus neaiztieku, jo ja tos visu laiku shnjauc, tad organisms nezin par taadu eksistenci un neciinaas pret tiem. tachu liekas, ka nekas baisi tiiraams tur namaz nav.

Pufis
Tu pa taisno no pupa vai pārlej kaut kur citur? Man ir pipetīte un es ar to iepilinu, bet pirms tam kad nebija lēju pudelē un to galu saspiedu, lai trāpās. Jo man savadāk nekā nesanāca..

bpukite
ai nu tad gan turaties, lai jums vis labi un izdodas

Pufis

Klau, es kad ar savu sīku biju Dzirdes centrā pie LORa, arī sakarā ar iesnām, man teica, lai nekādā gadījumā mazam neskalo degunu ar tiem jūras ūdeņiem - tas tikai sabeidzot gļotādas un novedot pie hroniskām iesnām. Tad jau labāk tiešām pienu. Sīkam bija jāpilina acu pilieni degunā - tie ir vistuvākie pašam ķermeņa šķidrumam pēc visiem tim p/h līmeņiem u.t.t. Lai veicas atbrīvoties no iesnām!

P.S. Par +/- labu esam atzina Vibrocil deguna pilienus..

A woman who doesn't wear perfume has no future...  Coco Chanel

Mazais pumpuriņš

hamster

bpukite

Magnetinsh
Šodien tieši arī bija slavēšanas dievkalpojums, bet es uz tiem nekad neesmu bijusi. Nu, ja tu saki, ka pat ar mazo ejat, varbūt jāpamēģina. Ko tad mazais tur dara? Nomodā un klausās, vai arī guļ?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113861