august SEPTEMBER 2010 october november december ... :D

eljuks

Slēdza eljuks.

Sigma

Jā, lietoju Nature Babycare pārmaiņus ar Pampers Premium (jo tie daudz labāki uz nakti). Pērku gan Prizmā, gan Pirkumiņā - diemžēl neesmu cenas salīdzinājusi.

IP

akcija uz šķiršanās pieteikumiem??? Pirmā dzirdēšana. Tas noteikti nevar būt par valsts nodevu Ls 100 par šķiršanās pieteikuma iesniegšanu, jo likums tiesām neļauj rīkot akcijas Varbūt runa ir par advokāta konsultāciju? Tad tas varētu būt šī gada advokātu dienu ietvaros 15. un 16. martā, kad tiek sniegtas bezmaksas konsultācijas - te ir saraksts, par ko kurš konsultēs: http://www.advokatura.lv/konsultacijas/ Nu un notāri arī nedrīkst nekādas akcijas, viņiem amata takses nosaka Ministru kabinets - ja nu varbūt arī kādu bezmaksas konsultāciju pirms pašas šķiršanas.

sapphire

igi
ne'e, es tikai biezeņus dodu, putras vispār nē! pat plūmju biezenītis nelīdz, tāpēc nesaprotu..

Rūsa
mēs neesam laukā , jo mazaisjam tas trakais klepus, šodien ejam atrādīties

Clementine

Iesvied gan CP telefona numuriņu. Paldies

Par Krēslu un TV kasti - kaste man ir , mazais viņu neskatās, retu reizi uzmet aci. Toties draugu mazulis gan nevar atraut skatu no tās kastes, laikam jau tapēc, ka viņi tv neskatās , kad mazais neguļ

Krēslu esmu izlasījusi un visas filmas redzējusi. Grāmatas bija ok , labs, viegls lasāmgabals, bet flmas ir tiešām kā Pufis saka, tāds smuks videoklips. un protams, ka nezinot grāmatu , nemaz nevar saprast, kapēc kāds no tēliem dara kādas lietas

Sigma
kas tevi arī interesē?

šodien E atteicās no Semper kartupeļu biezeņa, visu laiku taisīja grimases. metām mieru

jāizsaka viedoklis par Krēslu? Man vislabāk patika 1.filmas mūzika un drausmīga likās grāmata, kur bija aprakstīta Bellas grūtniecība- nezinu, kā to parādīs filmā, tā jau būs šausmene

Clementine
es ar Ugunsgrēka fans un vīrs ar

Clementine
Es ar Ugunsgrēka fans, skatos regulāri, man patīk..

Tv vispār skatamies samerā bieži, un mums interneta pieslēgums kuram bezmaksas nāk klāt tv(44 kanāli)

sapphire
Karlīnai pie aizcietējuma ar nelīdzēja plūmju biezenis. No tā nebija ne silts ne auksts. Bet puncis mazajam lēnām pieregulējas, kad sāk dot biezeņus, taču 5 dienas bez kakas, manuprāt, ir diezgan daudz.

cikucis

Man tik ļoti gribās ārā. Mēs parasti pastaigu izlaižam tikai ārkārtas gadījumos, tāpēc tagad škiet, ka mājās nav ko darīt.

Paspēju jau uizcept medus kūku, izberzt virtuvi, tūliņ ķeršos klāt istabām

Un runājot par tām vampīru filmām un grāmatām, es tāpat kā lietuts, neesmu ne lasījusi, ne skatījusies un nav bijusi arī tāda vēlme. Bet šodien gan paskatīšos, ja jau pa TV rāda

Un mani arī varat ielikt Ugunsgrēka fanu pulciņā Un manu vīru ar

Rūsa
tu gan čaklīte

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113861