august SEPTEMBER 2010 october november december ... :D

eljuks

Slēdza eljuks.
sapphire

Rūsa
zini, viņam tagad pat nav kā aizcietējums, kaka ir pavisam mīksta. tāda pati kāda bija, kad katru dienu kakāja. ja gribētu, varētu mierīgi izspiest, bet to nedara, tikai purksķinās. tāpēc nezinu vai man ir jāsatraucās par to vai arī jāpieņem tas kā norma viņa attīstībā. bet man pašai liekas, ka nav labi, ka tik reti..

cikucis
Nē, es esmu nogarlaikojusies

Sigma
Labs sarakstinjsh ar tiem augljiem un daarzenjiem. Atceros, ka biju dzirdeejusi par siipoliem, taapat arii banaaniem un brokoljiem, ka nav veerts pirkt organiskos.

Es briinos, kaa tik daudzi dziivo bez TV. Man iesleegts cauraam dienaam, kad vien esam maajaas. Mazais jau neko nesaprot, dazhreiz paskataas, kad kaads skaljaaks troksnis un taa, bet iipashi jau uzmaniibu nepieveersh. Saakumaa jau iesaka, lai, pa dienu, mazais pierod pie skanjaam un trokshnjiem, lai vieglaak atshkjirt dienu no nakts, taa pieradu tureet TV iesleegtu fonaa visu laiku. Man arii patiik maajaas seezhot paskatiities, mums kanaalu simtiem...

Life is sweet

sapphire

ups, iekritu! nav godīgi, ka manu komentu ielika pirmo, mums ar Rūsa vienāds laiks!

sapphire
Bet ja jūtās labi, varbūt, ka viss ir OK

sapphire
nav godīgi, ka manu komentu ielika pirmo, mums ar Rūsa vienāds laiks!

sapphire
Es neuztrauktos, ja jau kaka normaala.

Life is sweet

sapphire

Rūsa
Dainty
labi, tad nesatraukšos lieki, kamēr nerodās aizcietējumi!

pabarošu mazo un tad ķeršos klāt jaunajai lapai (pirmo reizi)!

D'Amelie

mammucis123

Paldies par tām kalcija atbildēm! Un es arī skatos Ugunsgrēku, man liekas tāds smieklīgs (labā nozīmē).

man no tādām nelasītām- neredzētām lietām ir Vējiem līdzi, nezinu pat par ko tur runa ir

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18113861