(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)Maijs2010 pavasara gaidās(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "hop".
vendy

peļukiņš)
Uj, man jau liekas, ka tava miniatūrā dāmīte ir tas gadījums, kad noteikti vajag pirkt 0 - 18 kg, tavai tas krēsls derēs ļooooti ilgi Iepriekšrakstīto es vairāk attiecināju uz lielo bērnu mammām, kuriem bebji no lielā gala kā mana Evelīna, Marta, Anete, Reinis Vispār jau neviens no lielajiem izmēriem īpaši slīpi nelaižas, tas slīpums ir tāds nosacīts

peļukiņš)
Nu priori galīgi nav dārgs - samaksājām apmēram 115ls.

peļukiņš)
Aha, es ar domāju kā vendy - Tavējai noteikti nevajag 9-36kg. Mana lielā meita brauca krēsliņā 9 - 18 kg līdz kādiem 5 gadiem.

Sveikas

Sūtu veselības rūķi visiem slimnieciņiem

Jūs par nakts gulēšanu runājāt - mana mazā ir gulējusi tikai un vienīgi savā gultā (bez izņēmumiem), bet ceļās diezgan bieži pa 2-3 h, lai pupotos. Maza varēja nogulēt visu nakti. Tā kā tagad radinu no krūts nost, tad vakarā paraud un diezgan slikti aizmieg, jo to maisījumu nu kaut kā neatzīst, bet viņai nekas cits neatliek, kā viņu dzert. Viņa tik traki cierē uz pupa un jau mahājās ar rociņām gar manu jaku, bet es viņai iebāžu mutē pudeli, āpāc, kā viņa savelk lūpu un apvainojās, pilnīgi žēl, bet tā kā pupu nedodu, bet uzmācos ar pudeli, viņai nav cita varianta kā dzert. Vakar vakarā jau izdzēra ap 90 ml. (Es jau kādas 2 nedēļas viņai maisījumu mēģinu iedabūt, dzer ļoti nelabprāt, bet ar katru dienu vairāk, sākumā labi ja 2 mutītes. tā kā tām mammām, kurām ir līdzīgi, varu pateikt, ka vajag tikai pacietību un gan jau sāks dzert.)

Nemaz nevaru iedomāties, kā mums ies ar gulēšanu, kad pēc kādas 1-2 ned mēģināšu pilnībā noņemt nakts pupošanos...

Es tik tā domāju, ka laikam jau ar manu mīksto sirdi un izlaistajiem bērniem, nav jēgas zīdaini mocīt visu nakti viņas gultiņā. Jo lielā meita savulaik gulēja tikai savā gultiņā, taču jau ap 2 gadiem ( un kad bija jau 4, tad vēl jo vairāk, jo mammas gultā atbrīvojās daudz vietas) gulēja manā gultā.

vendy

gerbera3

Es domāju šito Palmers shinig hairdress, ko daudzas meičas iepirka - maniem matiem ļoti piemērots un nepataisa taukaunus Matiem vēl ir šitāds Palmers parādījies un ķermenim sītāda eļ'liņa - mitrinoša.

pepilota
Mana lielā arī pasākusi gulēt pie mums, kaut gan maza pārsvarā gulēja savā gultā. Nu vismaz aizmiga.

peļukiņš:))

vendy
pepilota
Skaidrs .Man jau pašai arī likās,ka Ulrikai 9-36kg būtu daudz par lielu.

Mēs tik tagad pārgājām uz nākošo sēdeklīti 0-18, man patīk, ka viņa var gulēt normālā guļus pozā, jo garajos gabalos parasti guļ.

ketlija

vendy
atkal kaardini ar chemist

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114005