(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)Maijs2010 pavasara gaidās(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "hop".

peļukiņš)
es pirku mytoys.de... cik bija jau vairs īsti neatceros, kaut kas ap 180€

peļukiņš:))

vendy
Es domāju šito Palmers shinig hairdress, ko daudzas meičas iepirka - maniem matiem ļoti piemērots un nepataisa taukaunus-es arī masu psihozē paņēmu,bet vēl neesmu iemēģinājusi,bet vīrs gan pamēģināja,tieca, ka baigi labs esot(vispār es viņam neļāvu lietot,bet šis vienalga paņēma).

peļukiņš:))

dartx
Žēl,ka mytoys.de vairs ne ratus,ne sēdeklīšus nesūta uz LV .Var vienīgi caur LBSS,bet es ar šiem neprotu rīkoties(sadarboties).

peļukiņš)
To viņi, tad šogad ir izdomājuši. Labi, ka es vēl paspēju decembrī... laikam kaut kāds čujs man bija, ka vajag to izdarīt

Man vispār radās jautājums, vai man to maisījumu dot arī dienā vai pietiek, ka dodu tikai vakarā? Nu it kā lidz gadam bērnam piens ir svarīgs un jādzer diezgan daudz - nu laikam jau jāpiedāvā katrā ēdienreizē, vai kā? cik jūs ml saviem dodiet maisījumu dienā?

savai lielajai krūti pilnībā noņēmu ap 11 mēnešiem un viņa man dzēra jogurtu, jo arī maisījumu neatzina, un tā es īpaši neuzbāzos un dzīvojām bez. ēdām daudz citus piena produktus, tāpēc toreiz nesatraucos, ka viņa nedabū ne pienu, ne maisījumu.

vendy

ketlija
atkal kaardini ar chemist
Padalies ar saviem guvumiem (ja esi jau dabūjusi), tu biji iepirkusi pāris interesantas lietas - to lielo Palmers boķi aar olīveļļu laikam, Astral kremu

vendy
ketlija vēl nav tikusi pie sava lielā maisa Es tik šonedēļ došos viņas virzienā...

vendy

elja_123
Es piedāvātu. man Evelīna kā traka piena dēļ, bet es maisījumu kā tādu esmu aizstājusi ar Semper auzu tumi, jo viņa man no maisījuma, liekas, neko vairs nepaēda, baigi ātri prasīja atkal. Pēc tumes iztur 4 stundas neēdusi. No rīta un vakarā dodu pa 200 ml, pa dienu vienreiz taisu 150 ml kopā ar biezpienu, kas sakults ar lakto. Pie putras bļodas un dārzeņu/gaļas bļodas cenšos tēju iemānīt, bet, piemēram, šodien viņa no tējas atteicās

vendy

dartx
Es tik šonedēļ došos viņas virzienā...
Ā, nu tad jāpagaida, kamēr notestēs

ketlija

vendy
jaa, kad notesteeshu taa uzreiz atsauksmes

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114005