(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)Maijs2010 pavasara gaidās(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "hop".

vendy
nu skaidrs. manējā atkal labprāt dzer tēju.

zoija

jubilāriem !!!

katra būtne ir visu iespēju kopums.

zoija

Margarita šodien ir īsts zobu fejas upuris. Nav īsti skaidrs, vai mums dīgst divi, vai visi 4 augšējie reizē (jo neļauj pieskarties mutītei). Mums tā smagana brieda jau divas nedēļas, bet šorīt kulminācija. Punķi tek, sieķi arī, acis asaro ...zem vienas actiņas tāds rozā rinķis.... iedevu nurofenu un noliku mazo vampīriņu gulēt. nespēju es nedod tās zālītes, jo viņai uzreiz manāmi vieglāk paliek. citādi tikai žēli raud - mamm,mamm,mamm... un viņa tā jau man pacietīga. un vispār man šodien ļoti vajadzēja uz centru tikt, bet tagad bail mazo ņurcīt vēl pa ratiem un sabiedrisko. Tā nu es te sēžu un kasu pakausi.

vendy

paldies, šis laikam , ko iepriekš zoija izreklamēja. Man matiem tieši kā kaut ko vajadzētu , ķermenim esmu iesākusi ši sviestu lietot ar kaut kādām eļļiņām, bet matiem vajag ko tādu, kas nesatauko, jo man jau tā tik taukaini mati, ka varētu katru dienu mazgāt

zoija

lai Margaritai ātrāk izlien zobeļi!

Civ!

Es atpakalj no darbinja Straadaashu ar 31.maiju , jo iznjemshu atvaljinaajumu maijaa veel

Veelreiz jautaajums par atvaljinaajumiem , kaa bija, vai par to, ka seezham maajaas tagad arii kaut kas pienaacaas? Jo man darbaa visi bola acis par shaadu lietu...

Bet vispaar viss super, duper, beidzot atkal straadaashu

zoija

Inese_V
tu uz muzeju atpakaļ?

gerbera3
paldies par īkšķīti.

man ttas matu līdzeklis ļoti noderēja laikā ,kad parasti mati baigi elektrizējas no aukstā+sausā karstā gaisa. bet nu jau man atkal nav miera- kaut ko gribu darīt ar matiem, liekas,ka galīgi nekāda man tā fruzūra

vai tu bildītes jau salādēji?

zoija

diez kā māllēpenei ar Betiņu iet?

Inese_V
pienākas par pirms un pēcdzemdības sl. lapām

zoija
man patika Tava frizūra, bildes ieliku

zoija
jap, vadiishu atkal nodarbiibas

gerbera3
un, ko tas reaali dziivee noziimee? un vai to var arii kaut kur likumos izlasiit?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114005