(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)Maijs2010 pavasara gaidās(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "hop".

vendy
ka tu esi dupsene

vendy

vienkārši izbauda bēbīšperidou, jo tik maziņa, mīļojama un mīlīga kā tagad viņa vairs nebūs nekad
+100
vienlaiciigi rakstiijaam par vienu teemu

vendy

Yasmina
es vispār pēdējā laikā kaut kāda emocionāla, bieži asaras nošķīst, kādu dziesmu klausoties vai filmu skatoties, kas man galīgi neraksturīgi

Nellynoll

būs cits/cita - nu, man, piemēram, vairs toč nebūs...

vendy

kad bērns ir gatavs, tad aizrāpos, vai māja aprīkota pēc Hēlas ietikumiem vai nē - it kā jau taisnība, bet to ieteikumu dēļ viņam ir iespēja attīstīt to, ko pašam varbūt būtu grūtāk / ilgāk jāattīsta. Piemēram tās kastes veicina bērnam vēlni ieskatīties tā kā no augšas, tad ir rosinājums celties četrrāpus. Katrā gadījumā neko sliktu tie viņas ietiekumi nedara gan, par to esmu droša.

par runāšanau, esmu sapratusi,kad vārdu mamma Nolans nepazīst, viņam ir Bāba viņš ieraugot tēti saka tete, bet mani bāba, kaut gan mums mājās neviens tādu vārdu nelieto...

Nellynoll
viņam ir Bāba

māllēpene
man, piemēram, vairs toč nebūs... - esi tik pārliecināta?

vendy

Nellynoll

viņš ieraugot tēti saka tete, bet mani bāba šitais labais un "dupsene" arī...

Nellynoll

esi tik pārliecināta? - aha... Pensionāriem bērni nedzimst, viņiem jādomā kā līdz pensijai izvilkt...

vendy

Nellynoll
Evelīna pēdējā laikā smuki sākusi emmes vietā teikt mamma

māllēpene
Es laikam esmu par slinku, lai kaut ko speciāli veicinātu Nu, ja līdz 1,5 gadiem nerāpotu/nestaigātu, tad varbūt sāktu ko īpaši domāt Vispār Evelīna lien cauri augstajam krēslam, tur ir tās savienojošās stīpas, tām pāri, cauri krēslu apakšai, zem galda - tad jau tās barikādes ar sanāk

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114005