(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)Maijs2010 pavasara gaidās(¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "hop".
vendy

māllēpene
Ej, tev līdz pens.... kā man līdz balerīnai A kur Betei kompaška mājās???

Yasmina

Lasīju par tavu bēdustāstu ar provēm un gribēju visgudri novilkt, ka šito jau paredzēju. Bet nu ir tikai normāli, ka to izdarīji, jo vienmēr jau pastāv kaut maza iespējamība, ka tomēr kaut ko pasaka... Man māsa tam gāja cauri ar saviem bērniem un mēs abas arī - kad bijām maziņas. Man liekas, ka tas laiks vienkārši jāpārdzīvo, jo vēlāk vairumā gadījumu šitais pāriet un viss ir labi. Tik pasmērē kaut ko.

Vai neesi apsvērusi domu, ka pie Roznieces varbūt ir vērts aizvest Gustavu? Es biju pierakstījusies pie viņas, kad Betei tas trakums uznāca, bet, kamēr bija jāiet, bija jau viss pārgājis.

vendy
Yasmina

vienkārši izbauda bēbīšperidou, jo tik maziņa, mīļojama un mīlīga kā tagad viņa vairs nebūs nekad
+1000
Es arī izbaudu...

vendy

Es laikam esmu par slinku, lai kaut ko speciāli veicinātu - tavējā ir no tām, kam pašai viss sanāk, mana nav. Mana tāda paskubināma visu laiku ir bijusi, tad man Hēlas ieteikumi šķiet pat ļoti atbalstāmi.

vendy

Ej, tev līdz pens.... kā man līdz balerīnai - hi, ja valsts turpinās celt pensionēšanās laiku, tad tiešām tā varētu būt... Bet, meičas, man jau ir 40 (nu, labi, būs rudenī)...

klismeta

Tu meklēji Paulai kleitu gadiņam - vai šitā tev nepatīk? Un tur vēl mēteļi forši ir. Ja nav žēl naudas, tad yoox.com ir smukas kleitas - te, veselas 25 lapas.

vendy

Izvilku no ledskapja saldētas svaigas upenes - mmmmm, cik labi garšo

vendy

Kleitiņas var pameklēt arī HM lapiņā , tiesa, internetveikala saturs ir diezgan nabadzīgs.

vendy

Man no H & M atnāca tā ar Hello Kitty virsū, nu diezgan liela lupatiņa. Būšu tagad Somijā, iečekošu veikalā, kas labs, ja sanāks braukt uz pilsētu šopingā.

zoija

paldies visām par komentāriem ratu sakarā. ņemšu vērā. vnk es skatījos to piedāvājumu,kas bija no lietotajiem ratiem. varbūt ir arī kādi lētāki, bet labi jaunie...?

katra būtne ir visu iespēju kopums.

zilaa_feja

par ratiņiem,lai labi ripo
māllēpene

veseļojies !!!

ituks

meitiņai pirkstiņam pamēģini novērst meitiņas uzmanību uz ko citu un mazliet paspaidi to pirkstiņu,paskaties kā viņa reaģēs.

es arī vakar paskatījos to tautas sk.anketu... un vēl grib lai cilvēki aizpilda !

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114005