@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.44

Goldija

Slēdza Vinja.

Ar slapjām bučāmun spalgām serenādēmPauliņš sveic visas mazās dāmītes!!!

Šis rīts sākās tik skaisti!Vispirms jau visi mazliet aizgulējāmies.Saņēmu mīļas un steidzīgas bučas no saviem vīriešiem,logā spīd saulīte,kamīnā sprēgā uguns un pa LTV1 Varis Vētra dzīdāja skaistu dziesmiņu sievietēm.Nu tik skaisti un aizkustinoši un mīļi. Gaidīšu vakaru ar kaut ko garšīgu.

Lai visām Jums skaista ši diena!!!

Aizsūtiet pasaulē gaišu domu un nedomājiet tās ceļu!Tā aizies,apies pasaulei apkārt un atgriezīsies pie Jums.

Labrīt!

MŪSU dienā

kristineu

Jauka tā MŪSU diena.

Aizsūtiet pasaulē gaišu domu un nedomājiet tās ceļu!Tā aizies,apies pasaulei apkārt un atgriezīsies pie Jums.

Labrīt

Pirms gada man uztaisīja pirmo USG un iedeva lapiņu ar mazu mazu punktiņu

Tagad tas punktiņš spiedz gultiņā un grabina grabuļus

Mums šodien uz VG, pilna diena atkal sanāks

littlefrog

Labrīt!

pantera

E. sūta sveicienus Liepājas draudzenītei.. ..brauksim jau gan vēl uz Liepāju. jāsaka vīrietim, ka tagad vēl viens iemesls - arī meita uz tusiņiem jāizvadā..

manējā tagad aktīvi sākusi velties, bet tikai uz vienu pusi. un, kad apvēlusies uz vēdera, tad nelaimīga, jo tā nav tā mīļākā poza, kā atrasties.

Hello!

Sveicieni visām lielajām un mazajām dāmām 8.martā!

littlefrog

kristineu
Laleh

Man jautājums jums - Teikas un Čiekurkalna meitenēm!

Kā var no VEFa tikt līdz Weledas veikalam ar ratiem, pēc iespējas īsākā laikā? Es tikai vienu pārbrauktuvi zinu (to, kas uz Džutas ielas), bet tas sanāk baigais līkums. Vai kaut kur ātrāk var tikt pāri dzelzceļam? Es īsti nesaprotu arī, vai un kā varētu izmantot to Vairoga tiltu.

littlefrog
Gājēju ieliņa vēl kur var pāri sliedēm tikt, sanāk pret Palmu ielu. Skolai gar sānu varēja iziet, sanāk pret čiekurkalna 6.šķērslīniju. Vismaz vasarā es tur gāju pāri.

http://karte-meklesana.zl.lv/?QProdukts=%C4%8Diekurkalna+1.l%C4%ABnija

littlefrog
Ja iet pa to pāreju, sanāk gandrīz pret to Weledas veikalu iziet tikko kartē pačolēju kārtīgi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114199