@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.44

Goldija

Slēdza Vinja.
littlefrog

pekausis13 Gājēju ieliņa vēl kur var pāri sliedēm tikt, sanāk pret Palmu ielu.
nu re! 5 gadus nodzīvoju uz Palmu ielas, bet šito nezinu.. ..tas sanāk, ka varētu iet pa Ropažu ielu no sākuma līdz Palmu ielai, tad pāri tai gājēju ieliņai un tad pa 1.līniju atpakaļ. jā, bet diezin kā tur ar ratiem izbraukt? un cik ātri tur var tikt? varbūt tomēr braukt ar tramvaju līdz Džutas ielai un tad atpakaļ pa 1.līniju?

littlefrog

pekausis13 Ja iet pa to pāreju, sanāk gandrīz pret to Weledas veikalu iziet
tad jau es domāju, ka pustundas laikā es mierīgi varētu tur tikt, ja nu tikai nekādas aizķeršanās ar tiem ratiem.

es pirms gada šajā dienā uztaisīju testu un bija II

littlefrog
Nezinu kā tur tagad ziemā ir, vasarā varēja pāriet normāli pāri, lai gan sanāca biki pa zemi iet, jo tur no sliedēm līdz pirmajai ieliņai ceļš tik tā izbraukts . Bet cilvēki tur daudz staigāja Nu gan nodzīvo blakus un nezin es strādāju Atlasa ielā un ātri izkodu kur kā var tikt ārā uz Brīvības ielas, jo Teikā bija autobusa pietura

littlefrog
No Rīgas Miesnieka līdz Teikai bija 30 min ejot. Varbūt rēķini biki vairāk, jo ziema tomēr

littlefrog
Nu no Vefa es ietu tikai pa Džutas ielu, ātrāk es nezinu Ar ratiem gar skolu neiziesi tur ir ledus kluči utt un iemīta divu pirkstu taciņa

Vārdu sakot nāc pie mums ciemos

littlefrog

kristineu Nu no Vefa es ietu tikai pa Džutas ielu, ātrāk es nezinu Ar ratiem gar skolu neiziesi tur ir ledus kluči utt un iemīta divu pirkstu taciņa
pekausis13
braukšu laikam labāk ar tramvaju līdz Džutas ielai un tad atpakaļ pa 1.līniju. hm, bet vienīgi, laikam jau būs jāgaida jaunais tramvajs, jo vecajos jau tikai ar vīriešu palīdzību var tikt iekšā, ne?!

un par ciemošanos padomāšu - baigi jau gribētos, bet mazajai tāda gara diena būs. jāpadomā, kā visu samenedžēt, un, ja sanāks, tad nekaunīgi uzprasīšos..

littlefrog

protams, varētu jau ar auto, bet tad mazajai nesanāk nekāda pastaiga - es tomēr mēģinu apvienot patīkamo ar lietderīgo.

littlefrog
Tad jau puse dienas jāstāv un jāgaida tāds tramvajs Tad jau labāk braukt ar autobusu, vai no tevis tak ar 16.trol, līdz teikas krustam, un tad viens krusts tak sanāk līdz tramvajam klāt tikai

Labrit!

Nu,ko šodien par mums skaistajām

littlefrog
Manēja ari no sakuma vēlas tikai uz vienu pusi, bet kad aizgajam uz vienu Bobota vingrošanu, tā sāka velties ari uz otru pusi

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114199