@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.44

Goldija

Slēdza Vinja.

littlefrog
Mīļā tur ir 10 min ko iet kam tev tramvajs?

littlefrog

kristineu kam tev tramvajs?
Tu domā, ka no VEFa līdz Džutas ielai tik ātri var aiziet?!

Labrīt !

Sveiciens un veselīgs augļu kokčiks visām mūsu dienā !

littlefrog
Neuztraucies par velšanos ! Sāks velties arī uz otru pusi un bez visiem bobotiem . Mana arī sākumā tik uz vienu pusi, pēc ~2/3 nedeļām sāka arī uz otru. Fizioterapeite teica tas normāli, ka sākumā iemācas uz vienu, tad uz otru. Tev taču arī viena puse prevalē .

Goldija

Picolo
Ak, tad redz kā, tāpēc laikam tu arī tikpat muļķīgi smaidīji, jo it kā atpazini, bet es domāju, ka tur jābūt Egucītim un tevi pēc sejas neatpazinu , mēģināju sazīmēt kādu citu un arī smaidīju Mūs pasauca pirmos, jo tur neviena cita nebija, mēs bijām jau 13.00 tur klāt.

Lotīte
mmm..uguns kamīnā no rīta...pasaka...

Kristeneu, Laleh-

Ko izdomājāt par Oriflame? Ar ko sevi lutināsiet? Vai varu šodien braukt pakaļ? Vai jums vēl vajag laiku nobriest?

Goldija

Visām mazajām dāmām un lielajām dāmām sveicieni no Robertiņa!

Laleh

Goldija

Kristineu

Man sestdiena tomēr atkrīt . Jau likās, ka šī ned.nogale ir aizņemta - vīra brālim tieši sestdien dzimšanas diena, jābrauc ciemos. Es tad citreiz pievienošos lielajai pastaigai . Vai arī nākamnedēļ varat atšaut uz manu galu .

littlefrog
Nu bet protams, es tur eju katru dienu, nu labi varbūt 10-15 min. ne ilgāk ES Dzīvoju uz Maija ielas)

Goldija
Varbūt varam uz trešdienu?

Izabela
Kaut ko izdomāsim

Goldija

kristineu
ko uz trešdienu? Nu aizvest preci jau es varu Tev trešdien, bet pēc pasūtījuma aizbraukt es varētu šodien vai Tev tik ilgi jādomā?

8.marts

Visaam maaminjaam un mietinjaam sveicieni 8.martaa !

hehe - kas par džentelmeni

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114199