@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.44

Goldija

Slēdza Vinja.

Boozhe... kas taa par apvainoshanos... te jau driiz buus stipri jaapiedomaa ko teikt...

Tā - piezvanija man no B/ d lielais puika ir slilms

egucitis
Tā - piezvanija man no B/ d lielais puika ir slilms
, mani tie vietējie zvani (telefona numuri)ar katru reizi satrauc, ka tik ko tādu nepaziņo... Lai nu veseļojas, man ar 2 mājās "jumts slīd"

pax vobiscum!

Forsitija
mja, katraa valstii savaadaak.. redz, Vaacijaa lakati ljoti populaari! interesanti tomeer - kaapeec itaalji uzskata, ka lakati nav labi?

roksana
Vaacijaa lakati ljoti populaari! interesanti tomeer
nu es nevienu vācieti ar bērnu (zīdaini) neesmu ITA redzējusi slingā (bet vāciešus var uzreiz redzēt - viņi uz ielas malām tiesā līdzpaņemtās no viesnīcas sazagtās sviestmaizes ), varbūt tāpēc, ka tas ir neērti. Un apskaties no citas puses, bērniņš var čučēt ratos, mamma pastaigāties nesildot sev vēderu, var apsēsties kafejnīcā, var ieiet muzejos, objektos visur, nedomājot fotogrāfēties viena pati... nu laikam tā izpratne par atpūtu

Un littlefrog būs absolūt''a favorīte it visu, kur ieies ar mazuli ratiņos, viņu apčubinās, apbrīnos, mazo apjūsmos , ķertie itāļi, viņos ir kaut kas fanātisks attiecībā pret bērnu, ģimenei, virtuvi un futbolu. Ar bērnu Itālijā Tu esi karaliene

pax vobiscum!

Forsitija
laikam kaut kāds vēdervīruss - esot caureja un T, 'tagad jau esam mājās un viņš jau guļ gultā- mēram T... Labi ka dārziņš ir aiz mājas stūra... Savādāk trakums mazajai ar vēl mazliet T ir - laukā nevar iet- vienus atstāt ar nedrīkst

Goldija

Forsitija
nu svešām sievietēm uz ielas ar viņi nemitīgi saka Bella, bella!

Forsitija

Tad jau mēs ar saviem 4 bērniem tur vispār ne atrauties

Goldija
nu svešām sievietēm uz ielas ar viņi nemitīgi saka Bella, bella!
nē, taču , es blondīne tiku uzskatīta par lombardieti (tie ir zilacaini blondīņi), un tā saka, tikai tām, kas uzcirtušās uzkrītoši - tjip - tūristēm. Vai es tada krople , un man vairāk kā citiem vietējiem uzmanību nepievērsa (ne vairāk kā LV), nu bij man 3 draugi manā ITA periodā, bet tie iegūstami ne vieglāk un ne grūtāk kā LV

pax vobiscum!

egucitis
Tad jau mēs ar saviem 4 bērniem tur vispār ne atrauties
Tu tiktu apbrīnota , itāļiem reti,kad vairāk par 2 bērniem...

Mani ar 15 gadīgo meitu uzskatīja par masā'm (bij šokā, ka es jau 22 gados piedzemdēju), tur vidēji sievietes ap 32-27 dzemdē, vīriešiem tas vecums ap 40

pax vobiscum!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114199