@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.44

Goldija

Slēdza Vinja.
Goldija

Forsitija
nu nebiju galīgi uzcirtusies, bet varbūt varēja redzēt, ka tūriste

Goldija
nu nebiju galīgi uzcirtusies, bet varbūt varēja redzēt, ka tūriste
, bez tam - ja biji pa dienas vidu uzkrāsojusies - tas 100% rādītājs - tūriste (es Itālija vispār beidzu krāsoties u nneesmu to atsākusi darīt joprojām, kaut mans vecums - 37 - to jau pēc itāļu kanoniem atļauj)

Un spilgtā makijāža - sarkanās lūpas ir šausmas, man uz Kapri salas Pino un Valentino (tie kuģu sagaidītāji un Caremar, Snav pārstāvji), pajautāja vai es maukas šoreiz esmu atvedusi - , bet man bij jaunas 22-26 gadīgas sievietes grupā, tās bij viņuprāt smuki uzcirtušās, nu bij jau ar - bet mūsu skatienem. ITA pa dienu nemēdz jaunas sievietes krāsoties, nav pieņemts, tikai zināmas profesijas pārstāves... tad brīnās, ka vīrieši svilpj uz ielas

It kā jau viņi saprot, ka tradīcija svisur atšķiras, bet nu tomēr. es parasti lūdzu krasoties neuzkrītoši

pax vobiscum!

Goldija

Forsitija
nebja man nekāds spilgtais meikaps, galīgi nē...bet karte rokās gan bija- drīzāk tāpēc...

un tu kaut ko pārprati, man neviens nesvilpa, tik kāds vīrietis smaidīgs teica: bella, bella!

pingurators

Tā - bērns pagalmā saulītē guļ. Laikam laiks jāizmanto lietderīgi, un jāuzlako nagi

Goldija
un tu kaut ko pārprati, man neviens nesvilpa, tik kāds vīrietis smaidīgs teica: bella, bella!
parasti jau saka carina - tas vairāksološi, bet nu tad Tu biji normalā izskatā, un turpinājums par pārkrāsotajām es teicu ne tev , bet kopumā, lai ieskicētu ideju kā man gājis. Zinu, ka Tu neesi pārkrāsotā būtne, kas iedomājsuies,ka puse itālu vīriēsu nu skries nopakaļ

pax vobiscum!

pārsmieties te var ar Jums

Eliine

Lielajam P

rocinja

roksana

Tev cp

Goldija

neiedomājies uz mani apvainoties , es tikai neveikli izteicos... un nemaz par Tevi neko sliktu nedomāju...

kaut kāds "užasnieks" ne diena...

pax vobiscum!

Izskatās, ka te šodien bīstami ienākt. Labāk pasakiet, lūdzu, vai drīkst lietot Ibumetin, ja baro ar krūti?

Sveiciens mazajiem jubilārīšiem

Stop chasing shadows, just enjoy the ride /Morcheeba/

nu te šodien kaislības iet vaļā

bece
paldies par baloniem.

Redz kā ir - iedo bērnam normāli daudzumu pienu un bērns pakakā

Nedaudz samelot – tas ir tāpat, kā nedaudz būt stāvoklī: pavisam drīz par to uzzina visi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114199