JANVĀRmammas 2010 drīz ietusēs, ēdīs un atrādīs savas sniegpārsliņas:)

Rafaelia

Slēdza Vinja.

Sanākam, sanākam, 2010. gada janvār-bērneļu mammas! Ja gribi pievienoties arī Tu, laipni gaidīta!

Mūsu mājas lapiņa!!! un e-pasts, kura paroli vari dabūt, nosūtot savu bildi uz janvarites_2010@inbox.lv un pretī saņemot paroli . Smaidiņus var dabūt šeit

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

DecJanvārīši & Janvārīši & FebJanvārīši grib atzīmēt savu jubileju, tāpēc, ja neesi pieteikusies,PIESAKIES!

Šobrīd pieteikušās: WRC, RedRed, Punktiņš, meibela, Sirrsniņa, Krāsiņa, Skada, maret, zhux, MarijaM, Inguci, lgp, Rafaelia, fortūna, Inesemi, zakeec, pienene1, timtirim, elinas11, Eberhardine, Zelta zivtiņa, Rīta Vējš, broša, bumsa, Siimy!!!

Vieta: Gustiņš

Laiks: plkst. 12:00 līdz 15:00

Datums: 20. marts, svētdiena

Pirmajai iemaksai par ballīti (tās, kuras vēl nav to izdarījušas) pārskaitām 1 Ls uz Krāsiņas kontu (atrodams www.inbox.lv).

FOTOGRĀFS no mūsu maret puses jau SARUNĀTS. Fotogrāfam mūsu datums norezervēts!

Sarunas par kūku , gardumiem un našķiem turpināsim, kad laiks NĀKS TUVĀK!

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

Vecā pļāpa:

http://www.calis.lv/forums/tema/18113710-janvarmammas-2010-andelejas-vandalejas-talak-EUR-ls-d/

Sveikas....

Mīļi sveicieni visām skaistajā šajā mūsu jaukajā dienā....UN liela Punktiņš vārda dienā

Punktiņam sveicieni

Skada

Punktiņam

Marija M

Punktiņam un visaam 8.marta sievieteem - lielaam un mazaam - tulpju klepis

sirrsna

Pievienojos sveicieniem Punktiņam vārdenītē un mums skaistajām

Mēs jau saņēmām no saviem darba vīriešiem puķes!

Marija M

es arii sorit no saviem viriesiem saneemu pukes, dikti forsi man patik 8.marts, ipasi, jo saja datuma mes iepazinamies. tapec vienmer atzimejam.

par meriem: man 58.8 (sorit), velamais sakuma 56.

Bet man liekas, ka jadod ari meri - vismaz viduklim. jo es eju sportot, aprises jutu, ka mainas, bet svars nekrit. Bet vispar nezinu, ko lai pasaku, lai svars arii sak kristies.

timtirim

Sveicieni visām puķu dienā!

Un Punktiņam daudz laimes!

kikki

Jums , lai ātri pāriet austiņas uz kino bijāt? gribēju šonedēļ piedāvāt ar lielajiem bērniem, jo rāda vel "Sapinušies"

RedRed

kur lai dabon bērnu dziesmiņas latviešu valodā? Nekā jēdzīga youtube nav

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114207