JANVĀRmammas 2010 drīz ietusēs, ēdīs un atrādīs savas sniegpārsliņas:)

Rafaelia

Slēdza Vinja.
RedRed

Marija M
Bet mums gandrīz vēl mēnesis līdz ceļojumama un ja netaisīšu tās masalas, tad jau būs ok. Gaidu, kad man daktere atzvanīs, tad izrunāsim, kas un kā.

Marija M

RedRed
mums ari sakusies ninki, bet es kaut kaa veikli parsledzu uzmaniibu un izskaidroju un tad ir ok. emocijas loti atri mainaas

RedRed

Marija M
Oij, ar viena vīna pudeli uz 3 noteikti ir par maz kāzās! Es rēķināju 1 pudeli uz vienu sievieti. Ja pasākums ir uz 2ām dienām, tad noteikti vajag vēl lielāku rezervi. Alko jau nesabojājas. Mums vēl viena šņ abja pudele stāv no kāzām.

Valensy
Alkoholu ar rēķina kaut kā, es uzprasīšu. Bija formula, cik vieglo un cik stipro, šampanieti gan rēķina tikai vienu glāzi uz katru personu.

zakeec

Es rēķināju 1 pudeli uz vienu sievieti

Tikko zvanīju uz autoskolu, mani pat atcerējās pēc 2 gadiem - a jā tādu vārdu atceros, es atvainojos pašlaik esmu frizētavā, velāk apskatīsos jūsu lietu un atzvanīšu! Nu labi autoskola maziņa, bet teica ka "līgumsods" nebūs jamaksā

RedRed

Punktiņš
Valensy
Ir ir kaut kādas formulas, bet vienmēr jāatceras par papildus koeficientu, ņemot vērā, kāda kompānija - lieli dzērāji vai mazi dzērāji, laika apstākļi, kāzu ilgums utt.

RedRed

zakeec
Un pietrūka!!! jo daži vīrieši arī nezin kāpēc dzēra vīnu. Otrā dienā nebija nevienas vīna pudeles, bet nevarētu teikt, ka visi bija pillā. Zin, ja visu laiku dejo un lēkā, tad tas dullums iziet laukā.

vīna pudeli uz 3 noteikti ir par maz kāzās!
Jā, kāzās alkohols nedrīkst pietrūkt. Ja nav atturībnieku kāzas.

Ai, man nepatika, ka vienās kāzās no baznīcas iznākot parasts latviešu pāris bija izdomājis, ka alkohola vietā dos dzirkstošu sulu, un tā diena bija tik auksta un mitra, kaut kā neforši, visi nosaluši un jādzer sula It sevišķi, kad tas pāris ikdienā mēdz lietot alkoholu. Vienkārši pataisa kāzas par kaut ko tik tik tik, ka nu vairāk vairs nevar.

RedRed
Nu jā, viss jāpiekoriģē, bet galvenais, lai nav par maz

RedRed

Punktiņš
man ar liekas, ja paši nedzer, tad tomēr nevajag aizliegt citiem to darīt normas robežās. Redz, kā Tu raksti - auksts ārā un sasildīties gribās. Un tiešām cilvēki uz kāzām dodas tik reti, ka noteikti ir plānojuši nedaudz atlaist bremzes.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114207