JANVĀRmammas 2010 drīz ietusēs, ēdīs un atrādīs savas sniegpārsliņas:)

Rafaelia

Slēdza Vinja.

zakeec
es turu īkšķus, lai tiesības ātri dabonās es pati liku ar pārtraukumiem (slinkums bija teoriju mācīties), bet kad noliku- tik laimīga biju!! laikam otrais laimīgākais brīdis manā mūžā

RedRed

Punktiņš
Jā, obligāti vajag pieplusot pa virsu. Mēs taisījām sarakstu un likām klāt pie katra cilvēka, ko viņš dzer un cik daudz varētu izdzert.

timtirim

labākā papīra lidmašīna puiku mammas pievieno "Favorites"

lielais man te labu laiku uzbāžas ar šitām, tad nu meklēju īsto un vienīgo

timtirim
Tu neesi gājusi bērnudārzā? Tā ir visparastākā lidmašīna Lido - nu normāli.

zakeec

WRC

Nu man jau ar pats mazums palika - laikam 7 vai 6 obligātās braukšanas st. Bet vnk nevarēju pabraukt (gaidiju I), saku stresot un galīgi drošī vairs nejutos.. Tad nebija vajadzība, tagad jau vienkārši janoliek,bez variantiem - savādāk varēšu tupēt miestā Ar braukšanu arī savādāk, esmu jau iemācijusies

RedRed
Punktiņš
par šampi atceros, ka mičošanā rēķināja 125g uz cilvēku... -/+ vēl klāt...

Mēs pēc mūsu kāzām vēl varējām dzert daudz un dikti. Kaut uzrēķinājām pa virsu, zinot ka draugiem patīk tusiņos ieņemt, palika ļoooti daud pāri...

RedRed

Valensy
Mums šampis pirms tam bija arī vienā pilī, kur visi viesi tusēja un tad pusnaktī pie kūkas.

timtirim

Punktiņš
nu nezinu kā tu, bet es b/d gāju diezgan pasen un ikdienā neloku lidmašīnītes

Njā, laikam lieki piebilst, ka uzņēmos beigās vedējmātes lomu... Jo vienkārši palika jauno žēl. Teica, ka ņemšot tad lieciniekus un paši visu saplānošot-atrakcijas utt. Tad nu beigās mana mīkstā sirds piekrita. Bet nu brīdināju par dažādiem faktoriem.. Un no vīra izspiedu spoguļkameru

Bet kad sākām runāt, kaut kāzas tik nāk. gad. jau sāku domāt, ka šīs kāzas nebūs parastas... Jau vien tas ka jutīšos kā LV un De sadraudzības vakarā, jo kūku viņi negribot nekādu ar putukrējumu un rozītēm, bet ar LV un De karogiem virsū... es gan viņai teicu, ka tās tak kāzas... Nu redzēs ko izdomās

timtirim

Punktiņš

Lido - nu normāli. - iedod to kura lido tā ka uh un ah!!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114207