JANVĀRmammas 2010 drīz ietusēs, ēdīs un atrādīs savas sniegpārsliņas:)

Rafaelia

Slēdza Vinja.

RedRed
man šampis ar bija pie baznīcas un pie mičošanas. Tā uz galda stāvēja vīns, garšīgais dzērveņu uzlējums, šņabis, liķieris. Pat neprasījās pēc šampīša uz galda...

timtirim

Un no vīra izspiedu spoguļkameru
Valensy no sava vai vācieša? priekš sevis kā dāvanu par pūlēm?

timtirim
ikdienā neloku lidmašīnītes
Izskatījās, ka pirmo reizi ko tādu redzi

Valensy
kūku viņi negribot nekādu ar putukrējumu un rozītēm, bet ar LV un De karogiem virsū...
Kāpēc gan ne? Kāpēc vajag rozes Un rozes neizslēdz karodziņus

zakeec

kūku viņi negribot nekādu ar putukrējumu un rozītēm, bet ar LV un De karogiem virsū...
Nu putukrējums ar rozītēm jau nav obligāts,bet valstu karogi Pie kleitas ar piedāva piespraust Lv karodziņu Un De viesiem piedāvā vēsturisko ekskursiju pa Lv!

timtirim
No savas locīšanas pieredzes - neviena uh un ah nelido, kādas tik skolā neizmēģinājam, vienatuvāk, otra mazliet tālāk Uz uh un ah lidos radiovadāma lidmašinīte

zakeec

Mana ideāla kuka ar baltu glazūru, bez nekā,vai diviem gulbjiem/dūjām virsu.. pašai cakainās neiet pie sirds!

timtirim

es ar negribētu to ārprāta šķebinošo putukrējumu un klasiskas rozes un tos karodziņus noteikti var arī kautkā smuki uzdarināt

draudzenei taisiju ielūgumus un to pašu zīmējumu kūku cepēja uztaisija uz kūkas, bij ļoti smuki

zakeec
Valensy
Es gan pieļauju, ka, ja es precētos ārzemēs vai ar ārzemnieku, manā kūkā varētu būt karodziņu krāsas, tas ir ļoti mīļi. Drīzāk rozes un laulāto figūriņas ir bezpersonisks atribūts.

timtirim

kūka ar karodziņiem

domāju, ka tā meitene, kura draugos atrodama kā "zanes kūkas" varētu īstu mākslas darbu uztaisīt

zakeec

Punktiņš
manā kūkā varētu būt karodziņu krāsas -tas jau kas cits, man vnk pirmā asiocācija iesprausti bezmaz vai suvenīr karogi Bet ja tā apsmadzeņo ideju, tad patiešām var ko interesantu izdomāt
Vot izdomāju manai kāzu tortei būtu jāsēdina kaķi virsu.. pilnīgi jauiztēlojos tādu baltu kūku,ku virsu divi kaķi, astes sirsniņā un paši glaužās..Nu tā ka uz apsveikuma kartiņām zīmē Tad figūriņas nebūtu bezpersoniskas, jo pati nesparotu kā tas un kurienes mums iegājies,bet viens otru bieži saucam par minci No sērijas - Eu, minc', panāc!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114207